Hirdetés

Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz Skynet258 #45103 üzenetére

    Erre nem is gondoltam, de elég drága... :(

    (#45101) Piwi: eddig egyedül próbáltam. :))
    Majd holnap rákérdezek, de azt hittem menni fog. Sajna ez a része kifogott rajtam. Mondjuk nem gond ha az eredeti marad, mert ugyanúgy néz ki, csak a sajátomon legfelül a fém króm kereten kb 1mm-es mikrokarc van, ami zavar, mert ha pont úgy esik rá a fény, látszik. Ha lenne normális leírás hogy kapjam le a kijelzőt, simán menne, de nem merem, amíg nem tudom hol kellene hozzá érni, bár nem hiszem hogy eltörne, mert gondolom meglehetősen rugalmas lehet. Fene tudja...

    Amúgy előbb levert a víz, mert a mikrofon nem szólt, csak a füles... Mondom mi a rák... szétkaptam, és láttam hogy a fekete keretben hagytam a TELJES alsó részét... abban van az antenna is... mert amíg nem volt benne, alig 1 csík volt a térerő, de meglehetősen jól tudtam telefonálni antenna nélkül is... lol... amikor meg betettem a cuccot alulra, minden frankó. Hang is van, térerő is fullos... Lehet hogy ebben két antenna is lehet? :U Nem hiszem hogy antenna nélkül is lehet ezzel telefonálni, márpedig egy csíkom volt....

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák