Hirdetés

Aktív témák

  • KillerKollar

    senior tag

    Üdv,lenne egy életbevágó kérdésem...Van egy Galaxy S II-esem,és szoftvert akartam frissíteni,a telefonon keresztül tettem ezt meg,bementem a beállításokba rendszer infó és ott frissítettem,letöltötte,újraindult,betöltött 100%ig a szürke csík,kiírta fehéren hogy Samsung Galaxy S II és ott megállt...vártam egy kb 10-20 percet és semmi...gondoltam kifagyott és újraindítom...megint ugyanott megáll,mindent próbáltam de semmi,így ugye géphez se tudom csatlakoztatni USB-n mert nem ismeri föl...Olyat olvastam hogy ha nagy méretű memóriakártyám van akkor 1-2 óráig is eltarthat míg frissítés után föláll a rendszer...ugye külön nem bővítettem a memóriát de van egy beépített SD kártya az S II-ben ami konkrétan nálam kb tele volt teljesen...Lehet hogy csak erről van szó és nem halt meg?Csak hogy közbe a pár újraindítás nem ártott meg ennek a folyamatnak?Lehet csak előről kezdi és reggelre elindul garantáltan?Azért életbevágó a kérdés mert a telefonon van pár dokumentum ami nincs meg máshol és jövő hétre szükségem lenne rájuk feltétlenül,ha pedig a szervízhez fordulok Isten tudja mikorra lesznek vele készen arról nemis beszélve hogy lehet hogy letörlik az egészet úgy ahogy van...Köszi előre is a segítséget!

Aktív témák