Hirdetés

Aktív témák

  • kali

    legenda

    jut eszembe; tegnap egy csajos hozott egy sgs2 telcsit, amire korábban én tettem xwkk5/xxki4/oxxkj3 kombót, a készülék t-s, vinné cserére, mert tanította úszni, de csak részint sikerült ( :( ), és tegyem már rá vissza a t-s firmware verziót...
    a számláló már nem nullán állt, mivel az én munkálkodásom előtt a testvére már mókolt neki rá valami buherált firmware verziót, attól be is halt a ketyere, utána hozta hozzám, de én a múltkor nem foglalkoztam vele, mert nincs a háznál jig - nekem ugye nincs rá szükségem, mert csak gyári firmware verziókkal foglalkozom -, de most hirtelen kellett, mivel reggelre garis állapotban kellene a telefon! van itthon sok működő és behalt cucc, amiket már nem használok, mindent feltúrtam, és végül egy - idáig még működő - junoszty tévé egyik kis panelén találtam 3 darab 100k ellenállást, azt összeforrasztottam, egy usb kábel micro vége szétvág, megfelelően beköt, de az istennek sem akarta download módba tenni a rendszert... a vége az lett, hogy old bootloader feltol, és azzal elsőre sikerült! :C
    utána nullázások sora, régi firmware (3 + 1 állományos) firmware verzió re-partition kipipálással fel, utána t-s firmware verzió fel, kies által frissít, és minden ok!

Aktív témák