Hirdetés

Aktív témák

  • mivan80

    aktív tag

    válasz T0MEEE #37517 üzenetére

    Hát én elég sokat optam azzal a fóliával... Nem vagyok tőle elájulva, megvettem drágán (magától a Brando-tól rendeltem a webshopjukon keresztül), h Brando, minőség, meg minden és szerintem feleségem telóján a noname kenterbeveri... :(((

    Nagyon gyűjti az ujjlenyomatokat, nem olyan jól siklik az ujjam a képernyőn, mint a sima üvegen (más fóliánál nem éreztem ilyet korábban), a felhelyezés alatt kapásból a levegőből összeszedett szöszöket (pedig igyekeztem a legsterilebb környezetet megteremteni), a légbubikat néhéz alóla kikergetni, a feltétel után, a rajta lévő védőfólia lehúzása közben ez is feljött, így újra kezdhettem a bubikergetést... :W
    + Bankkártyával helyeztem fel, aminek sikerült jól megkaristolni magát a fóliát úgy, hogy még le sem húztam róla azt a védőréteget... :O
    Szóval max vmi finom rongyókával próbálkozz a bubik kiűzésével...

    Szóval én nem vennék még egyszer ilyet, max akkor, ha vmi profi helyen veszem, ahol szépen fel is rakják. :K

    Az kimaradt, hogy szerintem nem megfelelően mérték le a kijelzőt a fólia gyártása előtt, mert nem mm-re pontosan passzol rá, ha a hangszórónál lévő kivágshoz viszonyítok akkor a képernyő bal oldalánál a kávánál megy a fóli, de a jobb oldalon mg olyan 0,5-1 mm-rel bentebb van, mint a káva. :(

    Ja, azért hozzáfűzném, h nem először rakok fel fóliát telefonra...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák