Hirdetés

Aktív témák

  • penell1234

    tag

    Egy másik fórumon írta Sam Winchester: Sajnos most rossz híreket kell, hogy átadjak, úgy néz ki, hogy a galaxy II mind wifi, mind normál telefon térerő vételben messze alul marad a galaxy s1-hez képest. Itthoni routerrel néztem wifi analyzer futott mindkét telón, kezemben egymás mellett, próbáltam így is fogni, meg úgy is, néztem letéve, helyet cserélve asztalon stb stb- a sgs1 minden esetben bárhol voltam kb 12-15db -el nagyobb wifi térerőt jelzett ami brutál sok szerintem. Tipikusan sgs1 -60dbm körül volt, míg a galaxy s2 -75, néha -80 körül kolbászolt. Az sgs 1 látja két károm környékbeli wifit, a galaxy 2 semmit csak a sajátomat. GSM antenna: rossz vételi helyen sgs1 6-7 asu térerő, sgs2, 1-3 asu... jó vételi helyen sgs1: 22 asu, sgs2: 15 asu.
    És szerintetek az Iphon4-tol jobb a normál térerő vétele mert nekem volt 4-sem és valóban szarul volt megoldva és ha lent baloldalt fogtad akkor eset a csík rendesen. És a wifi az jobb lehet az iphon 4-es töl ha valaki tudja írja már meg. Köszönöm

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák