Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz op.erik #29630 üzenetére

    Gyanítom az okosság maga a throttling, azaz nem kell attól félni, hogy túlmelegszik, cserébe leveszi a teljesítményt. Ez azért annyira nem jó buli pl stalkerezés közben. A fizikát nem lehet megkerülni, a bevitt energia egy része mindenképp hővé alakul, minél többet tolsz bele, annál több lesz a hő és a sebesség egyelőre csak nagy energiabevitel árán tud kialakulni. Ez majd a szupravezetős gépeknél fog megváltozni, ha valaha is lesz olyan.

    Mielőtt beleugrasz, olvass utána a típusnak (legjobb lenne egy-két óra intenzív játék után megtapogatni, meghallgatni, de erre gyanítom semmi esély), mert némelyik "játékos" notiról azt írják, hogy bár a teljesítménye jó, de a melegedése idegesítő, részben mert zajos lesz tőle de nagyon, részben meg a gép háza is nagyon átforrósodik, némelyik annyira, hogy már kényelmetlen a használata. A legtöbbhöz írogatnak mindenféle trükköket is, hogy lehet ezt csökkenteni (pl újrapasztázás), de olyat is láttam, ahol az lett a konklúzió, hogy ez a típus (valamelyik lenovo talán) ilyen, menthetetlen, inkább irodai célra való, hiába erős a vas.
    Az én HP-mmel is csak az a baj, hogy amikor felpörög benne a hűtő, már nagyon idegesítő a hangja és ezt akár egy idiótán túlspilázott weboldal megnézése közben is képes előadni. Ezen túl arra amire használom bőven megfelel, pedig nem egy mai darab (8510w).

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

  • Dhampir

    félisten

    válasz op.erik #29630 üzenetére

    Oké, csak vásárlás előtt nézz utána, hogy a Radiumnál árult gépre jár-e a rendes, hazánkban érvényes Asus jótállás, szerintem az Asust ajánlott megkeresni, ha konkrétabb infód van a gépről.

Új hozzászólás Aktív témák