Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aarpok

    őstag

    válasz SaGa59 #24843 üzenetére

    Egyszerű kijönni ahol mutatja a teleportot háttal kell (tolatni) nekimenni és egyszerre kivisz,ha szemből próbálkozol akkor eltűnik ezért nem tud kivinni.

    Аарпок

  • Antonius1978

    addikt

    válasz SaGa59 #24843 üzenetére

    En az istennek sem talalom, hogy hol van a professzor.
    Egyszer talaltam egy hidat (pallot) es rampanak kepzeltem, de a Rubik kockas kuldetes helyszinere erkeztem.
    Egyszeruen nem tudom hogy hol a kutya faszaba kell keresni azt a rohadt professzort, a volgy hatara Max eredeti taboratol a Szabadsagosok tanyaja fele nekem nem mond semmit... :W :W :W mert amire gondoltam ott mindent korbemasztam es nem talaltam semmit.Szerintem vagy nem Max eredeti tabora korul van, vagy te ertesz mast Max taboraran mint en...
    Kellene kesziteni egy terkepet, es bejelolni a helyeket azoknak, akik mostanaban akarnak vele jatszani.

    Amugy talaltam meg vagy 6-7 gombat azutan hogy nalam van az Oazis Szive.
    Kepzodmenyt meg talaltam : Langot, Gyongyot, Galacsint, Szentjanosbogarat, 2 Hopelyhet, 2 Holdsugart (az egyiket talaltam valakinel), Vesét (ezt a mutansirto, Iranytut ado faszinal levo anomaliaban), 1 aranyhalat kuldetesbol kapunk, es van egy Ejcsillagom is.Lehet hogy meg talaltam mast, vagy tobbet a felsoroltakbol, de aprankent eladogattam oket.
    Kulonben lesz egy barlangbejaratot robbanto kuldetes, azt megcsinaltatok ? Nekem tetszett :DD (20 ezer zsozsot kapunk erte)
    Most visszamentem a kezdo taborba, mert multkor volt Exo, most meg csak egy nyavajas katonai sisakot arulnak :W
    Lam ujra betoltom az allast, hatha dob Exot is.
    Es ha mar a kozelben vagyok, akkor elmegyek ahhoz a befejezo barlanghoz is.

    Lehet teszem fel a Sleep of Reasont :C

Új hozzászólás Aktív témák