Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz kekeeci #21721 üzenetére

    Hat ez hihetetlen, szivbol koszonom :C
    Leborulok a nagysagod elott :R

    A PTRD nem erdekel, amugy olvastam rola cikket annak idejen, de most nem ismertem fel, azt hittem, hogy egy paletta-hibas fegyverrol van szo, azaz hogy elmaradt valami a fegyver keperol.
    A TT-kbol a sotet markolatu kellene, mert ez hasonlit a legjobban a TokaGypt-re. (csak ugy megemlitem, hogy katona koromba kipucoltam vagy 50 TT33-t - a roman hadseregben.)
    Az AK 104s szinten erdekel, az lesz majd a FEG SA2000, csak feketere vagy sotetre fogjuk valtoztatni a tusat.
    Az AK-k kozul (5 db AK kep) minden erdekel - talan jobban a bal felso (AK-55), es bal also (talan szinten AK-55, de a bore erdekel az NGM es SA-85M miatt is).Amugy kozuletek latott valaki AK-55-t ? Egyes helyen sarga, mashelyt meg inkabb barna, sotetebb barna fabol vannak a markolatok.Most akkor vajon melyik a helyes szin ? Vegulis talan amit AK-47-nek mutattal be, az jo lesz AK-55-nek es kesz.
    A legjobban az AKMS erdekel, mert latom hogy ezen nincs csoszajfek, mint az ENOT-beli valtozaton.Tehat ha a szineket atalakitjuk, tokeletesn hasonlit az SA-85M-re.Ami az Enotbeli AKMS-t illeti, az inkabb az NGV-re hasonlit, mivel van rajta egy erdekes csoszajfek, csak sajna a tar a modellhez ives, es nem "majdnem egyenes", mint az NGV-e.Ha a tarat le tudnank cserelni a modellen, akkor lenne belole NGV, de attol felek, hogy nem tudjuk.
    KG-9 - ugy tunik sajna hogy nem igazan hasonlit (csak a neve enyhen) a magyar KGP9-re.Igy ezt nem tudjuk hasznalni.Csak epp egy szikrat hasonlit, szoval nem tudom, inkabb nem hasznalom.
    Arsenal mod ? Le kell szedjem, hogy az OGF Viewerrel megnezzem a modelleket.
    A kerdesedre valaszolva, eddig inkabb mind COP modokkal jatszodtam, ENOT, WIP, Geonesis 2, AMK, most pedig epp a ShoC Fotograf modot nyustolom. Van erdekes tortenete neki, es (szamomra) uj palyak.Kivetel amin kezdunk mert az epp benne volt az AMK-ban.

    op.erik erdekes, az amcsik az AMD-65-t is dicserik, hogy eleg pontos...En is lottem a roman Dragunovval :C - itt a cikk - [link]
    AMD63-al nem lottel ? Es AMP69 ? Ezeknek is jo lenne modellt talalni, de sehol sincs a neten, egy arva AMD-65 modellt talaltam, amit en nem tudtam Stalkerre atalakitani...Remelem majd sikerul idovel, de korlatozottak a lehetosegek, azaz magyaran lehet hogy lehetetlen atalakitani amit a neten kaptam.

  • Antonius1978

    addikt

    válasz kekeeci #21721 üzenetére

    Kekeeci hat koszonom a szivesseged a fegyvereket illetoen, de sajna - en elsore azt gondoltam hogy COP mod - a Legendary ShoC mod, es abban a fegyver modellek ossze vannak kotve a jatekos kezevel, igy a COP-ben nem tudjuk hasznalni a Legendary fegyvermodelljeit.Magyaran a fegyver modellen kivul az allomany tarol meg 2 kezet is - megneztem, mig a COP-ben csak maga a fegyver modellje van az allomanyban.
    Hogy azt hogyan lehetne leszedni - marmint a kezeket a modell mellol - halvany gozom nincs...sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák