Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Dhampir #21544 üzenetére

    kislaki92,Dhampir en a tortenet foszalat magamra vallalom, azaz megnezem a palyakat, hogy melyiken mit lehet(ne) kezdeni - ertsd : az epuletek, a helyszin hatarozza meg hogy mit kelljen a palyan csinalni, tehat inni a barban :), szerszamokat, adatokat pl loszergyartashoz, fegyverfejleszteshez keresni meg a gyarban :)
    Amugy az jutott az eszembe, hogy nem baj ha 1 magyar se akarja megcsinalni a modot, megkeresunk kulfoldi forumokat, es felbiztatjuk a jatekhoz ertoket, hogy csinaljak meg nekunk, es kesz. :DD
    Csak jo tortenetet kell kitalaljunk, amivel meg tudjunk fozni oket, hogy erdemes nekilassanak.Es az nem biztos hogy menni fog, de megprobalhatjuk.

    Amugy valamikor a tavaly osszel talan mar irtam egy kis szosszenetet, Dhampir te talan igen, Kislaki tuti nem olvasta, igy megint bevagom ide a szoveget, szerencsere epp elmentettem, mert meg humort is vittem a leirasokba, azaz jopofiztam :C
    Nos akkor ime (ha jol emlekszem Retisunnek valaszoltam) :

    Hat tudd meg, hogy en mar a tegnap ota ezt forgatom a fejemben, ma delelott meloban mar errol a magyar mod-rol almodoztam.Raadasul magyar gyartasu fegyverek lennenek benne,es + olyanok, amelyet a magyar rendorseg es a TEK stb hasznal.
    Mar Leo mesternek is irtam egy privat uzenetet, feltettem neki par kerdest.
    Az alapotletet 2 dolog szolgaltatna' : 1. Yantar Undergroundban talalkozunk egy uj szornytipussal, ezek a zombik. 2.Par napja a Facebookon Fonyodi Tibor (alias Harrison Fawcett) iro megosztott egy hivatkozast.Ket magyar srac irt egy konyvet, melynek cime "Holtak Vilaga".
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Holtak_Vil%C3%A1ga_%E2%80%93_A_j%C3%B3slat
    Szoval, ugy kepzeltem, hogy a mocsaras palyan kezdunk (ahol az Enotban az aknakeresovel kell maszkalni a katonai cucc utan). Na es mi kell egy ilyen posztapokaliptikus szeru vilagban a tuleleshez ?
    Kaja, viz, fegyver (+hozza loszer). Szoval, fater (mert egyutt elunk egy kis tanyan a mocsarban) elkuld minket, hogy szerezzunk nemi hust, hogy pl csabai, vagy gyulai stb kolbaszt tudjunk tolteni :)
    Meg tiszta szerencse, hogy a mocsar tele van vaddisznoval.Fater ad nekunk egy vadaszpuskat (csak a jo isten tudja hogy honnan van neki) es hozza 10 soretpatront.Tud egy jo helyet, ahol legalabb 5 vaddiszno tanyaszik, szoval 2 lovesx5 vaddiszno =10 soretpatron, szoval eleg lesz.Na, le is vadasszuk a vaddisznokat, a fater maris nekifoghat szalamit gyartani :). Van azonban egy kis bibi, hogy mit igyunk a szalamira ? Hat kerem szepen, finom tisztitott vizet, amit a szivattyutelepen allitanak elo, ha meglenne valamilyen bizbasz, egy kutyu, ami szuri a vizet, na de az epp nincs.Szoval a technikus, aki meg a fegyverekhez is ert, elkuld minket olyan szuroert valamerre.Miutan azt is megtalaltuk, a technikus ellat minket vizzel. Az ujabb problema a loszer, meg valami + fegyver.
    Fater ert a soretpatronok gyartasahoz, de ahhoz kell egy eszkoz, valamint olom, meg puskapor is.
    Kent es faszenet meg csak talalnank a mocsarban a puskaporhoz, na de olom es a ketyere az nem terem minden mocsari bokorban.Olmot valoszinuleg a Szemetdombon, mig a loszergyarto eszkozt valamifele gyarban talaljuk majd meg (pl Sotetvolgy).Mivel kajaval es vizzel el vagyunk latva, akar neki is indulhatnank hogy beszerezzuk ezeket a dolgokat, de mi van akkor ha megserulunk ? Fater erre is tudja a valaszt, o nem egy kezratetellel dolgozo termeszetgyogyasz vagy mi, hanem olyan pofa, aki ismeri a gyogyfuveket.Na szoval, hamarjaban el is szalajt minket par helyre, ahol az a fura virag terem, oszt csinal nekunk koromvirag kenocsot, de olyat, hogyha leszakad a labunk es a helyet bekenjuk, akkor mindjart 2 no vissza 1 helyett :)
    A fater rank bizza maradek toltenyeit es egy halnyuzo kest, es elmondja, hogy jo lenne ha egyuttal egy radiot is szereznel meg valami fegyvert, elindulunk, aztan a kis alaguton keresztul atmegyunk egy olyan helyre, ahol a fout menten egy rendorsegi megallitopont, valamint egy kis falucska, valami TSZ allomas meg attol tavolabb meg par ilyen-olyan epulet talalhato. (ez Kordon ugyebar).
    A rendorseghez erve szomoru kep, meg nehany rossz pofaju zombi fogad minket.Miutan lehenteltuk oket, szetnezunk picitt. Sajna a zsarukat elkaptak a zombik, igy csak egy valamifele rendorpancelt/oltozetet es nehany pisztolyt es a hozzajuk osszegyujtott loszert zsakmanyolunk. A radiot sajna a gaz zombik valahogy osszetortek, igy szomoruan kullogunk az uton a kis falucska fele. Az uton - hat mar sehol sincs nyugta az embernek ?! - megtamad minket nehany olyan vaksi kutya, csak a jo eg tudja hogy miert neznek ugy ki mint azok a rohado husu dobermanok a Resident Evil-bol, melyet meg gyerekkorodban lattal , amikor a nagybatyadnal nyaraltal Szegeden. Szerencsere ezekkel a rendorsegi kezifegyverekkel hamar kicsinalod oket, es mar meg is erkeztel a kis faluhoz.
    Sajnos ott is osszefutsz par zombival, el is intezed oket, es a lovesek hangjara egy lezart pincebol elomereszkedik Jani ba a helyi kiskereskedes tulaja (alias Szidorovics). Az oreg elmondja, hogy a racsok mentettek meg a boret lenn a pinceben, mert azon a zombik nem tudtak behatolni.
    Beszedbe elegyedtek az oreggel, es amikor elmondod hogy mennyi szalami es friss viz van nektek otthon, az oreg is szivesen vasarolna belole, meg epp egy radioja is akadna feleslegesen, amit szivesen oda is fog adni, ha hozol neki egy aksit az egyik teherautobol a TSZ allomasrol, mert halvanyan eg mar a neonja, es szart se lat majd a sotetben ezutan. :)
    Na, nagyjabol ilyesmi lenne a bekezdes, szoval valodi eletbol meritettem, hogy valoban mi kellene egy ilyen helyzetben. Aztan meg ti is torhetitek a fejetek, ha akarjatok, hogy a sok otletet osszeirjuk, es az a magyar srac ha vegez azzal az uj moddal, mar ha kijon egyaltalan, akkor nekiallitjuk a World of Death (WOD), azaz Holtak Vilaga magyar modnak :)

Új hozzászólás Aktív témák