Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • riolobo

    tag

    Hali! Már pár napja játszogatok a játékkal,nem sietem el a dolgot rengeteget mászkálok mindenfele,gyűjtögetek meg ilyemik. Azt hiszem két kérdésem lenne. Még a játék eleje fele kezdődik a vérszívó fészek körüli mizéria amivel most ott tartok ,hogy "b" jelű kulcsot kéne megtalálnom ládához,az "a" jelűt megtaláltam a hídon a doksikkal együtt amiben az áll,hogy egy bizonyos Valov "nem tudom milyen rangú" katona a felelős a "b"-kulcsér). Már elég régóta így áll a dolog pedig már pripyatban is letudtam egykét küldetést. Igazából az érdekelne,hogy a sztori egy későbbi pontján esetleg előkerül e majd a kulcs (elvégre pripyatban szoros kapcsoltba kerülök a katonákkal),hogy be tudjam fejezni a küldetést,szóval nem akarom ,hogy konrétan eláruljátok,hogy hol és miképp lehet megtalálni csak,hogy már elszalasztottam vagy majd később kerül meg. Mint mondtam nagyon sokat molyolok a játékkal szóval nehezen siklok el fontos infók felett de ez már bizergálja az agyam. A másik problémám az ,hogy a technikusoknak már találtam két féle szerszámkészletet,ellenben a kalibráláshoz szolgálót még egyiknek se tudtam elvinni. Egyelőre nem találtam ilyesmit sehol.A tippem az volt,hogy ilyen komoly cucc esetleg a vaserdő alatti komlexumban lesz de ott nem találtam,vagy csak elmentem mellette,a jupiterüzemre is gondoltam de az se jött be.A kérdés itt is ugyanaz,elképzelhető,hogy a késöbbiekben (esetleg a pripyati x8 laborban) fogok ilyet találni vagy csak eddig nem keresgéltem elég jól.Itt se kell feltétlen konrétan leírni,hogy hol van mer jobban érzés azér nagyjából magamtól megtalálni(:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák