Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borovi

    aktív tag

    válasz Antonius1978 #34390 üzenetére

    AK már megvan, felszedtem, amikor legutóbb öregapónál jártam, igaz, én egyszerűbben oldottam meg, a kábelen való egyensúlyozás helyett (mindig leestem) kicsit feljebb toltam a jump értékét, így a szemetes konténer tetejéről fel tudtam ugrani a rejtekhelyhez. ;]
    Szerencsére nem kell állítgatnom a DX-et, a textúrát se venném lejjebb, mert akkor inkább a Doom első részével játszom, az nem olyan pixeles... :(( Crash-el + kivág, de betöltéskor tovább visz, ez a lényeg.
    Azé', b.ssza+, 2018-ban, amikor ott csücsül 16 Gb memória az alaplapon az i5-ös proci mellett, és másik 4 Gb a videokarin (RX 570-es, 256 bit sávszélességgel), 64 bites Win 10 pörög a gépen, elég röhejes azzal foglalkozni, hogy miként tudom minél jobban lebutítani a grafikát, hogy valahogy elketyegjen a játék a gépen. Jó, tudom, régi a játékmotor, és valójában minden mod buhera, ami vagy megy vagy nem, de azért mégis...
    Egyelőre a küldetésekkel sincsen gond, megy minden, mint a karikacsapás, mostanában nem akadtam el. Az viszont bosszant, hogy pénzhez alig jutok (mondjuk az állati testrészek itt-ott elég jól hoznak a konyhára), viszont mindent, mindenhol horror árakon árulnak. Lőszert, egészségügyi cuccokat, kaját. Jut eszembe: kaja, ital. Ez a csóka (aki a játékban én vagyok) egyfolytában eszik meg iszik! :Y Nem győzőm etetni-itatni! Már sok modot végig toltam, de ilyen jó étvágyú, jó huzatú figurát még nem kellett irányítgatnom... :D

Új hozzászólás Aktív témák