Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Antonius1978 #29006 üzenetére

    Amit megfigyeltem Zatonon, hogy van odafent az az elhagyott épület, ahol a zsoldosok tanyáznak és kaját kérnek, hogy bejuss a területükre. Több modban is ha elvállaltam a feladatot, hogy kaját viszek nekik, a játék elkezdett szaggatni és lassulni egész addig, míg ezt a feladatot letudtam. A proci teljesítménye is mindenképp beleszámít, de a szaggatás memória hiány miatt lép fel, amikor a motor egyre több olyan forrásból dolgozik, mint texturák, modellek meg szkriptek egyszerre. Ilyenkor a memória feltelik és a motor merevlemezről olvas tovább, ettől az akadozás. Egy SSD sokat segíthet, de sajnos az X-Raynek inkább memóriakezelési gondjai vannak, mert ugye csak utólagos és nem hivatalos patchekkel oldották meg azt is, hogy 4 GB RAMnál többet tudjon használni a játék. Nekem 16 GB-vel patchelve elég jól fut, de Yanovnál nekem is sokszor akadozik mint a rossznyavaja, miközben a FPS 60 körül mozog.
    Talán ez lenne az oka, hogy a Lost Alphában annyi hatalmas, de üres terület van? Lehet, hogy ha betöltenék élettel, a játék behalna erőforrások hiánya miatt?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák