Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz SaGa59 #24825 üzenetére

    Nos, néhány szót a SLEEP OF REASON ИСТОРИЯ ЖУРНАЛИСТА modról. (a fordítást frissítettem a googledriv-os linken)

    Először is tudni kell róla, hogy csak azért dobták össze, hogy a játékosok addig se unják magukat, míg elkészü a fő mod, a Sleep Of Reason - Zulus Story. (e 90%-on áll és kész lesz, amikor kész lesz)

    Újságíró ennek a modnak egy mellékszereplője talán.
    Zuluval is összefutunk ebben a modban, de nálam a vele való beszélgetés után mindig vége lett a játéknak. Lehet, hogy van megoldása, de én nem találtam meg (10 emeletet zuhanni nem egészséges. lejárót meg nem találtam). Ahogy azt sem, hogyan lehet 1 000 000 (Egy Millió!) Rubelt összekaparni a játékban, ami egy szükséges tárgy ára. Az orosz fórumon már láttak olyat, aki találkozott azzal, akinek sikerült befejezni a játékot. Szóval elvileg végigvihető, de nem könnyű.
    Eleinte alig voltak mutánsok, de az izlomok (kedvesen szólnak az elején, hogy ne menj a suli felé, mert megszállták, de azért utalnak rá, hogy mégiscsak jó lenne, ha valaki eltakarítaná őket onnan) gyakorlatilag a legerősebbek az egész Zónában (a modder szerint a "Zóna" könyvek alapján állította be ilyenre). Nos nekem 2 teljes sorozat 5.56-os lőszer nem volt elég egynek az elintézésére, de vannak vagy hatan. Meg ha már elfutottam, akkor sikeresen belemásztam két kiméra képébe is, game over. De láttam (messziről) kedélyesen beszélgető irányító csapatot (vagy 5 egy kupacban) akik körül, mint a játékos kiskutyák, úgy szaladgálnak a vérszívók. Ügyesen ki lehet őket kerülni...

    Ja: és egyszál esőkabátban kezdődik a buli, a legolcsóbb ruha 8 rongy, de az is csak ritkán elérhető. Igaz, a modder írta, hogy nem kezdőknek való és a ShoC hangulatát akarta felidézni benne. Lőszer alig, mindent végig kell túrni és megbecsülni, mert a fegyverekért se fizetnek túl jól. Fejlesztésre nem kell költeni, mert nincs kinél, javíttatni lehet

    Sok sikert hozzá annak, aki belevág. Nem kell sokat mászkálni, a 62 doksit egy alapos körbejárással egy menetben össze lehet szedegetni, csak valahogy túl kell élni...
    A történet érdekes.

    Visszatöltéskor néha CTD-zik, de az lehet amiatt is, hogy egy SeregA-Lus-os CoP-ra húztam rá.

    Én meg elkezdtem leszedni a STALKER ВРЕМЯ ПЕРЕМЕН 3.0 CS modot, estére ideér, aztán nekiállok lefordítani. A méretéből ítélve pár hétig elleszek vele...

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák