Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    Az jutott eszembe, valaki piszkalt bele a zenek megvaltoztatasara ? Pl en az Oblivionban vagy Skyrimben (mar nem emlekszem pontosan melyikben) olyant csinaltam, hogy amikor talalkoztunk egy ellenseggel, akkor elindult egy csatadal/harci zene. En ezt tettem be :DD [link]

    Lehet egyesek nem dijazzak (pl Kislaki :) ), de gondoltam arra, hogy adjunk mi is valami porgos/utos/adrenalinszintet emelo zenet harchelyzetekben.(nem emlekszem, mert nem figyelek oda tudatosan,de ugy tunt hogy tobb fele zene is van, csak nem tudom, hogy pl harchelyzetre pl csak mindig 1 van-e, vagy mondjuk 3, ami felvaltva megy).Barhogy is van, en ezt a bejatszasokat hallanam szivesen amikor harcolok (ellensegtipusokra lebontva) :

    Zombi tamadas : [link] - 13-ik masodperctol-27-ig
    Bandita tamadas : [link] 0-tol 18-ig
    Katonak tamadasa :[link] 32-tol 48-ig
    Valami kuldetes, vagy huzos helyzet eseteben : [link] 0-tol 35-ig
    A mod kezdo kepernyojekor szolo dal : [link]
    (ha megse zombis lesz a mod, akkor ez adja az alapotletet, hogy mit keres 1 magyar sztalker a Zonaban, epp valamifele bunozok vagyunk akiket le akarnak sittelni, igy jobbnak latjuk elhuzni a Zonaba ;] )
    Amugy remelem sikerul a menekulese a Zonaba, mert ha nem, akkor ez lesz a vege :C : [link]

    Egyeb otlet ilyen jo adrenalinos zenere ? Ismer valaki meg ehhez hasonlot ?

Új hozzászólás Aktív témák