Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasza blanka

    aktív tag

    válasz Tosee #5731 üzenetére

    nem, azon sem megy,

    nem hiszem, hogy frissítette, hisz akkor megszakadt volna a kapcsolat, ez megy ahogy ráklikkeltem egyből behozta a középső frame-ben a nem lehet kapcsolódni dolgot.

    utána rányomtam a külső keretben a status oldal linkjére, de elég lassan és szarul jött be (nem volt formázás, a szöves más font-tal jelent meg) de kiírta, hogy a kapcsolat 6 napja megy, a router meg ötvenvalahány. ezután nyomtam egy refresh-t a böngészőben, de ezután már nem jött be a web interface. a router azóta is megy a 192.168.0.1-n, a windows hálózatok alatt is megjelenik a fában, de ha ott ráklikkelek, akkor is cannot connect.
    próbáltam telnettel a default 23-as porton, de nem lehet kapcsolódni, (ha más porton kéne,azt sajna nem tudom).

    ha megpingelem a 192.168.0.1-t, akkor minden oké, netem is van amint látható, csak a webinterface-t nem tudom elérni. ezért nem merem se kihúzni, se resetelni, mert mi van, ha elszállnak a beállításaim, és a webinterface-t ezután sem tudom elérni?

    arra gondolok, hogy már a flashelés elején megszakadt a dolog, de vmi-t mégis felülírt ezért nem jön be a webinterface.(elvileg a webinterface is változott ebben a fw verzióban)

    opera 11, win7, raid0, amd785/710 integrált lan-ja

Új hozzászólás Aktív témák