Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kope91

    csendes tag

    válasz Intruder2k5 #5492 üzenetére

    Szia!

    A netem TARR Kft. és net, ahol egy fix ip-címem, van amióta ezt a szolgáltatást használom azóta ez az IP-m van.
    A router beállítása amit én állítottam be:
    -beállítottam a kapcsolódás típusát static
    -beállítottam hozzá a z IP címemet, a DNS címeket, WINS címeket, Deafult Gateway és SubNet mask ot is, ezek az értékek, azok az értékek azok az értékek amik a szolgáltatótól kaptam.
    A MAC címemet is beállítottám és állítottam hozzá egy állandó címet, amit a gépnek küld el. (Az asztali a 192.168.1.11 et kapja)
    Egy hozzászólásba olvasta hogy a DHCP (DHCP servernél a cliens lease time) nek van egy ideje ami nekem alapba 1440re volt állítva ami 24óra átszámítva, és szerintem ez volt akkor egy bontás, de itt nem történik vissza csatlakozás
    Most ez a szám 10080ra azaz a max értékre van állítva, ami egy hét de szerintem ez sem egy megoldás, szoval, szerintem még vmit vhol mindig kell állítani, hogy ha ez frissit akkor vissza kapjam a netemet, és ne kelljen a kábeleket dugdozni,
    azt is leirhatnád, hogy a frissitést hol állítsba be mint a net frissités

    Nah és még azt is letudnád irni, hogy hogyan tudom feltölteni az ASUS themet a routerre

    Előre is köszi

Új hozzászólás Aktív témák