Hirdetés

  • A hajlíthatók kedvence lehet a Dimensity 7300X 5G

    ma Átcímkézés helyett csíkszélességet váltott a MediaTek, népszerű Motorolában debütálhat.

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geradossz

    aktív tag

    Sziasztok!

    Olyan problémám van, hogy van egy Tcomos netünk az általuk adott modemmel/routerrel. Nem volt vele semmi gond, azonban kb 2 hónapja nem tudok online fifázni (bár ha singlebe játszok akkor is elmegy, igaz folyamatos netkapcsolatban van a játék), mert 10-20 perc után elmegy a net, csak az én gépemen, a modemen nem világít az a lan lámpa ahova be van dugva a gépem. Wifin és a többi gépen van net. Mire visszajön a net eleinte 1-2 perc volt, mostanában már 10-20 perc is. Fifa eredeti. Már újraraktam, origint is újra raktam nem lett jó. Átdugtam másik lanba a gépem úgyse lett jó. Egyedül a rendszerújrarakás van hátra, ha az se oldja meg a dolgot hogy tudom kideríteni, hogy a modem rossz vagy a hálókártya a gépembe, mondjuk nincs benne hálókártya külön csak az alaplapon van. Más esetben nem megy el a net, arra gondolok, hogy túlmelegszik a hálókáryta. Lehet ez a probléma? Hogy tudom kideríteni, hogy miért megy el a net?

Új hozzászólás Aktív témák