Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adler

    aktív tag

    Sziasztok!

    Van egy Toshiba A300-1NO PSAGUE típusú notim. Erre most feltettem a Win 8.1 64bitest operációs rendszert. Míg nem teszem fel az outpost 9.1 angol vagy a 9.0 magyar verziót addig a Netgear WNR2000v1 (kb 5 éves) routerre be tudok jelentkezni, azaz a router beállításokat látom. Miután felrakom a tűzfalat(Agnitum Outpost Firewall Pro) azután csak homokórázik vagy csak félig tölti be az oldalt! De ha kikapcsolom a tűzfalat és az adapter beállításoknál kiveszem az agnitum drivert akkor nehezebben de betölti az oldalt. Az az egészben a furcsa, hogy a munkahelyen egy TP-Link van. Arra gond nélkül roppant gyorsan fellépett úgy hogy akkor semmit nem kapcsoltam ki. A noti hálókártyája: intel wifi link 5100AGN típusú.

    Megpróbáltam a router reset-elését, az sikerült, de a gondot nem szüntette meg. Bár most visszatettem a win7-et, de annál is jelentkezik a probléma. :(

    Valaki találkozott már ezzel a problémával? Mi lehet a gond? Az lehet gond, hogy már 5 éves a router? Bár nem sokat ment, mert csak a notihoz használom.

    Válaszaitokat előre is köszönöm.

    Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

Új hozzászólás Aktív témák