Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Üdv mindenkinek!

    A problémám a következő. A gépemen (a laptopon és az asztalin is egyaránt) Windows XP van, és azt a furcsa jelenséget tapasztalom, hogy a rendszer betöltése során, amikor már látom a start menüt, és az ikonokat, van egy fél perces holtidő, ami alatt semmit sem tudok csinálni a géppel, egészen addig, amíg a hálózatos ikon meg nem jelenik a tálcán. Onnantól megint gyors lesz minden.
    Hasonló a jelenség, mint amikor egyetlen ADSL modemet dugok a gépre, ekkor is ugyanúgy várni kell fél percet üresjáratban, amíg a csatlakozni tudok a netre.
    Namármost, nekem nem modemem van, hanem egy Netgear ADSL modem+router kombóm. Ez okozhatja a "várakozós" jelenséget?

    Tegnap telepítettem újra a rendszert, és egy darabig jól működött, gyorsan be is töltött, nem kellett várni, de most megint elkezdte produkálni ezt a jelenséget.

    Van ötletetek? Lehet a routerem miatt? Valami beállítási lehetőség, hogy ne kelljen várni feleslegesen?

    Köszi! :R

    MOD: Próbálkoztam fix IP-vel, de ugyanúgy várakozik.

    [ Szerkesztve ]

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák