Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vorontsov

    tag

    válasz SunMount3r #24989 üzenetére

    Mindennek van veszélye semmise az enyém,csak használom.
    Aki ért hozzá az úgy is tönkre tudja vágni a másik gépét,életét.
    Facebook-se, gmail-se semmi se az enyém.(Akié)Cégek birtokában minden info rólad.
    Csak kipróbáltam cpu fogyasztást húzta be, Gameloopot használtam huzamosabb ideig,célszerű olyan vinyót használni amit külön ezen dolgokra használsz olyan rendszerrel. Ill érdemes olyan email és facebook profilt létrehozni amit külön erre a játékra használsz.
    Nehogy az adataiddal visszaéljenek.
    Telefonos alkalmazásom volt ami merítette a háttérben a telefonomat és letöröltem és megoldódott a probléma.Sose tudni mibe szaladsz bele.
    Kiegészítés az előző írásomhoz
    Ryzen cpu-hoz ha biosban nem találni állítási lehetőséget,ill egyik megoldás a bios frissítése ami lehetővé teszi cpu felhasználást,erről a dologról az eladó bolttól és hozzáértőktől kérnék segítséget én a pcx-től kértem segítséget múltkor és válaszoltak rá.:
    Múltkor a processzor kérdésekben beírtam a proci szabályozást nem találtam meg a biosban.
    "Szerettem volna optimális teljesítmény mellett fogyasztást, ha netre használom kisebb legyen, ha játékra meg több.
    Energiabeállításokban találtam meg a maximális processzor frekvencia néven."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák