Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    Nem akarok megmondóembernek tűnni, de a cikk kezdetén "az ergonómiailag legrosszabb helyen levő füles- és töltőcsatlakozó" dologgal nagyon nem értek egyet:
    - a fülest máshova nem érdemes rakni, vagy alul, vagy felül lehet, mert a telefon a legtöbbet mégis az ember zsebében tölti, és így már csak a legkisebb oldal jöhet szóba, hogy kényelmesen hordd zsebben
    - engem telefonáláskor tud marha mód idegesíteni a töltődugasz (mondjuk ez is egy viszonylag rétegigénynek tűnhet, mégis tegye fel a kezét, aki még nem telefonált úgy, hogy épp töltötte a telefonját) mert ha oldalt van a dugasz, akkor kényelmetlen fogni mert beleakad a kezembe, és SZERINTEM sokkal inkább kevesebben játszanak töltőn, mint ahányan telefonálnak (ha már valaki otthon-töltőközelben van, akkor inkább játszik PC-n/konzolon, a mobilos játékok leginkább Busz-Metró-Villamos szentháromságra korlátozódnak inkább szerintem)

    úgyhogy a szememben inkább a legtökéletesebb telókát csinálták meg ebből a szempontból

    Azon felül viszont csak a nem rossz kategóriát ütötte meg szegény, nem lesz ezért sem sorbanállásrendelés

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák