Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz DS39 #18 üzenetére

    mint egy 50k-s lomhasággal.
    Nekem Ace-em van és fogalmam sincs miről beszélsz. :P
    Azt nem kéne elfelejteni, h Ace már több mint két éve kint van és olyan cyanogen romokat gyártottak már hozzá, hogy válaszidőben nincs számottevő különbség az elithez képest.
    Tárhelyet ki lehet tolni kártyával: kb 150 alkalmazással együtt úgy 300 mb-nál megáll a helyigény - játék csak egy-kettő, térkép és egyéb óriás melléklet meg sd-n).

    Ha ez nem alap droidos telefon, akkor mi? Amúgy év elején 30 volt előfizuval (kemény 2500 havonta, ami kártyás viszonylatban is lóf.sz).

    Megnéztem a tesztképeket, hát elsírnám magam, ha ilyenem lenne - ha havonta egy-két kép erejéig elő kell venni a telefont zsebből, még arra is alkalmatlan lenne. Ilyen ótvar szar képet az első kamerás mobilok csináltak úgy 10 évvel ezelőtt (persze nem ekkora felbontásban, de a minőség hasonló).

    Sokat vaciláltam Ace előtt még a Skate-en, de a ZTE vmiért nem akar tökéletes telefont készíteni. :((( Úgy az említett 3-4 telefonjuk erősségeit kéne egybegyúrniuk! Akkor kapnánk egy Samsung-ot. :DDD

    Zseblámpa funkciót többet használom, mint a kamerát. Led villanó nélkül nem vennék megint telefont. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák