Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k_imre

    tag

    válasz bajaki #7444 üzenetére

    A panaszosok száma az itteni panaszosok számával egyenlő. Az a helyzet, hogy ennyi pénzért ennyit kapsz. Persze vannak gyerekbetegségei a rendszernek, de együtt lehet vele élni. Olvasgatok itt 1 db pixel hibáról, rossz zenelejátszásról, rossz fényképezésről, telefonálásnál hanghibáról, wifi gondról és a zárképernyő időleges fagyásáról.
    Ezekből ismétlődő kb. az időleges fagyás. Ez nálam is volt, ha sokáig ment a teló. 2-3 naponta újraindítom és nem igazán jelentkezik. Persze, ha mégis, akkor a telefonfelvételt zavarja, de legfeljebb visszahívom a hívót. Ennyi.
    Én bízok abban, hogy az újabb rom verziók megjavítják ezeket, netán Zsoca, Keeper, Ape és a többiek kitalálnak valamit.
    A készülék nekem 50-be fájt, ezért tudtam, hogy mit és milyen minőséget kapok. Épp ezért vettem a fiamnak is, és a cégnél is ez lesz a policy. Nem aggódok, ha leesik, elázik stb., legfeljebb veszek egy másikat. Megjegyzem a bladet kompromisszumokkal két évig használtam, majd egy beosztott kapta meg, aki mai napig vigyorogva gyötri valamelyik Apeelme rommal.
    (Ja kb. 10-12 állandó panaszos van itt, vagyis ennyi a hibás készülék. Persze semmi gond, csak a jövendő vevők/nem vevők ne vinnyogjanak emiatt. Igazából azt sem tudják miről van szó. Javaslom a téma végigolvasását az 1. hsz-től. Nagyon idegesítő tud lenni az, aki így kezdi: nem volt időm végigolvasni, mi a pálya...?)
    Senkit nem akartam megbántani, előre is sorry.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák