Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TotO'

    aktív tag

    válasz golyós #6916 üzenetére

    Köszi, tegnap még nem volt jó, de most már jó, egy zöld H betű jelenik meg és tudok netezni kikapcsolt wifi-vel. Lehet mára aktiválták. :)

    @Csapoati: Köszi, azért voltam kíváncsi mert ahogy olvastam itt a fórumban mintha nem lenne mindegy a fólia, mert nekem előző telón (gt540) egy egyszerű 500ft-os fólia amit egy maszek műhelyben raktak fel :D (úgy vágták méretre egy nagy hengerbe tekert fóliáról)

    Más: Szeretnék feltenni custom romot (NeXt_v1) itt ugye leírjátok szépen a lépéseket, de ha szeretném visszaküldeni szervizbe esetleg, akkor vissza illik ugye tenni az eredeti b04-et, ahhoz pedig gyári recovery kell, ami ha jól gondolom a 2-es opció a Recovery_install.exe-ben, de hol van a gyári rom? Van ehhez tutorial valahol?

    Telepítés:
    ● A letöltött tömörített állományt (Grand_X_IN::NeXt_v1.zip) kibontás nélkül másold be egy üres SD kártya gyökerébe. - ez kötelező, hogy üres SD kártya legyen? Nincs másik kártyám, és nem formáznám azt ami benne van.
    Most backupoltam SD-re, meg áthúznám TCM-ben a romot a kártya gyökerébe és jónapot, gt540-nél elég volt ennyi, de az régen volt már, ahogy látom itt nem kell formázni a boot/system/data/cache partíciókat :)

    4a || Neuzer Courier DT

Új hozzászólás Aktív témák