Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atillaahun

    veterán

    válasz #40993792 #9718 üzenetére

    Ugyan engem messze nem zavar annyira a GXI-ről kialakult irritálóan hamis kép mint téged, vagy másokat, mégis úgy gondoltam elkészítem ezt a SZAVAZÁSt a tapasztalt hibákról.
    Annak reményében, hogy legalább 50 ember szavaz majd (ahogy a táblázatot is kitöltötte), és kapunk egy olyan valósághoz közeli képet a készülékről, melyet hiteles hivatkozási alapnak használhatunk innentől, megelőzendő a túlzott arányú "... ez a ZTE még mindig egy bughalmaz ..." vagy éppen a "... nincs itt semmi probléma, csak a panaszosok mindig hamarabb ragadnak billentyűzetet ..." hozzászólásokat.

    Egyelőre arra kérek mindenkit, hogy még Ne szavazzon (úgyis 0-ról indítom majd újra), csak jussunk egyetértésre a választható lehetőségek megfogalmazásában és számában, hogy később ez se adhasson okot félreértésre vagy bele-magyarázásokra.

    Bármi javaslat tehát változtatásra mielőtt élesíteném?

    Természetesen mint látjátok a "Hibátlan készülékem van" is szerepel benne, ráadásul első helyen.
    XDA-ra már egyébként kikerült ugyanennek az angol változata, és volt is egy kb. 25 válaszadó, csak azóta baleset érte, és törlődött, de rajta vagyok a visszaállításán.

Új hozzászólás Aktív témák