Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • justaview

    őstag

    válasz eladogeppc #93 üzenetére

    Többször visszaolvasva az általam írtakat sem érzem, hogy bármi is támadó lenne benne. A Te válaszodat olvasva ez már messze nem igaz, hiába próbáltad elvenni az élét ( TROLL MODE ON /OFF).

    "Aki hülye hozzá ne írjon baromságokat.. Annyira bírom ezeket a fasz dumákat, hogy ez nem erre való.... Akkor minek raknak bele 13MPx kamerát ha nem erre lenne való ??"

    Azért, amiért 5millió-s dinamikus kontraszt-aránnyal árulnak LCD TV-ket. A marketing már régen rájött, hogy a nagy számokkal meg lehet etetni a tömegeket. Sajnos hiába szerelsz sugárhajtóművet egy trabantra, attól még nem lesz ferrari. Ennyit a 13Mpix-ről. Nekem is van SGS2-m, tudom, hogy mit tud, és azt is, hogy a már talán komolyabbnak mondható normális kamerámmal ugyanazon körülmények között készített képek mellett hogyan néz ki az SGS 2-é.

    "Szóval. Történetesen a Zopo ZP810-esem tökéletes képeket csinált."

    Őszintén örülök, hogy így érzed. Valóban hibáztam az előző hozzászólásomban, mert nem tisztáztam időben, hogy kinek mi a tökéletes. ...de szerintem neked sem kellene kapásból lehülyézni mindenkit, aki egy telefonba tuszkolt kamera képét maximum a közép kategóriába sorolja, mert messze más az értékrendje, és mások a "tökéletes"-séggel szembeni elvárásai és tapasztalatai.

Új hozzászólás Aktív témák