Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    És ez miért jó? :U Két kijelző, ebből egy e-link, nagyon faca, nem egyszerűbb normális akksit rakni ia telefonba? Kiírja az hőmérsékletet meg az időt, hát ez tényleg hiánypótló dolog az ember életében... S801+2GB RAM, ez a z3 compact szintje, az akku idő se erősebb, mire fel ez az ár? De azért tetszik, mert hát mé ne :U

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz maggi1886076 #31 üzenetére

    Tetszik plecsnit kapott :U :U

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz maggi1886076 #37 üzenetére

    Te tényleg ilyen nehéz felfogású vagy, édesistenem :W Szerintem ez a telefon sehol sem érdemelne tetszik plecsnit lévén hogy túl lőtték az árát olyan 70-100 ezer Ft-tal, ez a cikkben is burkoltan le van írva, de mivel nem katasztrofálisan rossz ezért az MA-tól megkapja a tetsziket. Semmi értelmét nem látom ennek a plecsnizésnek, régen volt súlya de mára minden telefon alapból tetszikről indul, nehéz onnan leküzdeni magát egy készüléknek.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz maggi1886076 #42 üzenetére

    ,,Minden egyes cikkhez hozzászólsz, és rendre hülyeségeket írsz."

    Annyira ezt nem tudom magamra venni egy olyantól aki a funkcionális analfabétizmusa miatt a legalapvetőbb iróniát sem érti meg, és több kommenten keresztül kell magyarázni. ;)
    A kommetem célja egyébként az volt, hogy kifejtsem a véleményemet a telefonról, illetve a plecsnyi rendszerről, mivel hogy a Mobilaréna mostanában fogja megreformálni például az akksira való pontozást így gondoltam felvetem, hogy maga a telefon értékelés is lehetne szigorúbb, vagy több skálájú, mivel a nagyon nem kirívóan rossz telefonok megkapják a tetszik plecsnyit így maga az értékelés kezdi hitelét elveszteni és egyre semmitmondóbb lesz. Egy szigorúbb értékelés vagy nagyobb skálájú (pl.: 1-10ig való osztályzás) szerintem segítene ezen a dolgon. Persze nekem teljesen mindegy, tőlem dobálhatjuk a vicc ár/érték arányú telefonokra is a tetszikeket...

    TTommi: Persze, amint ez a készülék is egy százassal olcsóbb lesz :B És a most 85 ezres Yotaphone (C9660) meg az évszázad üzlete

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz ollie #56 üzenetére

    Megtettem, számomra továbbra is érthetetlen, hogy miért szívatná valaki magát az e-linkkel, talán ha csak szöveget olvas az ember akkor jól jöhet, de nem látom különösebb előnyét (rengeteg telefon hoz hasonló üzemidőt, és olyan ember nincs aki csak e-linkkel tolná) az előlapi kijelzővel szemben, ellenben sok hátrányát. Értem hogy innovatív meg minden, de ennyiért semmilyen szinten nem jó ajánlat, ezért nem értem a plecsnit. Nem teljesen értem én ezt az értékelést, ha nincs komolyabb baj az adott készülékkel, nem akad nem recseg akkor automatikusan megkapja a tetsziket? Mennyi lett volna az az ár, amennyiért azt mondjátok, hogy nem kap plecsnit? Vagy a tetszik plecsni a készülék ár/érték arányától függetlenül van, még ezt tudom elképzelni.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz maggi1886076 #62 üzenetére

    Telefonálás közben pont ugyanannyit fogyaszt a kikapcsolt kijelző... Amúgy meg a Samsung féle fekete fehér akksi kímélő mód nyugodtan elterjedhetne, de hogy két kijelző legyen a telefonba és erre fel 70%kal drágábban adják el az szerintem felejtős...

    Nem tartom hülyeségnek az e-inket, de inkább okos órákban lenne értelme.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz maggi1886076 #69 üzenetére

    Napi több száz tárcsázás? Nem akarok szavakon lovagolni, de ilyet nehezen tudok elképzelni, amúgy egy kontakt kikeresés+felhívás maximum 30 másodperc, ez mondjuk 150 esetben 75 perc, egy átlag telefonnak ennyi kijelző idő meg se kottyan, amúgy meg aki napi 150szer telefonál az valószínűleg rendelkezik egy butatelefonnal (is). És abban nem s801 szopja az akksit.
    E-mailnél már más a helyzet, de nem tudom elképzelni azt, hogy valaki telefonról dolgozzon, 10-20 email meg szintén semmit nem számít egy átlag 2000+-os akksis telefonnak.
    Értem én, hogy megtakaít valamennyi üzemidőt az e-ink, de ez nüasznyi, gyakorlatilag egy +400-500 mahval ér fel ez a dolog, és ott nem fekete fehérbe kell nézni a dolgokat, nincs lassú reakció idő és nem is eredményez +70-100 ezer Ft költséget.

    Giinos: Elolvastam, neked is azt tudom mondani, hogy Z3 Compact, LG G2 illetve van még pár kínai telefon 4500mah-s akksival. Emellett meg power jacket tol. Persze csak ha nem ragaszkodsz a fekete fehér kijelzőhöz :B
    A tizedik emeletes dolgot nem értem, nem ott lakok, de amúgy se értem hogy hol lenne ez releváns :F

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz maggi1886076 #77 üzenetére

    Egyrészt nem értem, hogy egy 230 ezres ezsköznél miért az alsó kategóriát nézzük, miért nem egy z3 comapact/Lg g2/g3+3000-es power jacketet. Ezzel kb 4 napi kemény nyúzást is kibír a telefon.
    Másrészt nem, egy nagyon gyatra alsó kateges telefon is tud 4 óra kijelező időt+telefonálási időt.
    Harmadrészt, aki az ismeretségi körömben ennyit telefonál, annak mind van egy buta telefonja is az okos mellé.

    Giinos: ,,Engem pont hidegen hagy a csilliós pixelsűrűség, a QHD meg a sokmagos telefon"

    Remek, akkor remélem nagyon értékeled az s801-et, ami ugyan még ma is rohadt erősnek számít, de mivel nem 4+4 magos hanem sima 4 ezrét rohadtul nem energia takarékos. :W Amúgy meg neked is a fentebb írtak, van 4 napos megoldás is, igaz ott ki kell bírni hogy nem fekete fehérben látod a dolgokat hanem színesben, és még input lag sincs.... :U De továbbra is toljad a mantrádat, hogy én nem tudom mi az, amikor kell valakinek a több napos üzemidő, hiába írom hogy de, van, csak van ennél a bohóckodásnál jobb megoldás is..

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz maggi1886076 #84 üzenetére

    5,5 hüvelyk+fhd nem egyenértékű a 4,6"+720pvel. Amúgy szerintem a te használatodban ez se bírná 2 napnál többet, alapvetően egy sokat zabáló SOC-ú mobil, és a 2500 mah akkor is szerény, mobilnet így is beleharap az üzemidőbe, hiába a takarékos kijelző.

    De abba hagyom az offot, nem akarok senkit meggyőzni, ha szerintetek ez megér 230 ezret akkor áldásom rá, számomra az e-inkes szenvedés (input lag) 230 ezerért nem pálya, inkább egy normális telefon+battery case.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz maggi1886076 #86 üzenetére

    Yotaphone 2 22 óra/ 6,5 óra/ 7,5 óra

    Z3 compact 16 óra/15 óra/ 15 óra

    [LG G2] 25 óra/11 óra/12 óra

    Utóbbi kettőre ugye kapni battery caset, ami duplázza az üzemidőt, a Sony majdnem fele ennyibe kerül, az LG majdnem harmad ennyibe. Szerintem ennél több érv nem kell...

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz .DLL #92 üzenetére

    Ezzel egyetértek, de főleg okos órákon lenne értelme, ott viszont hatalmas, ehelyett ott meg mennek az amoled-ips cuccok fél napos üzemidővel :U De ezt meg is kérdeztem, hogy a tetszik plecsni ártól függetlenül jár a termékekre, erre még nem igen kaptam választ... Mert az, hogy gyengébb üzemidőt hoz mint a G3 és kb egy szinten van a Z3C-vel, kétszeres áron az nehezen érdemelne tetsziket, ha az értékelésnél figyelembe vesszük az ár/érték arányt, ha nem akkor teljesen megérdemelt mert valóban jól működik a cucc.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz maggi1886076 #95 üzenetére

    Egyik sem, nincs benne a tesztben, de állítólag te napi 150 hívást intézel, ezért gondoltam releváns lehet számodra hogy a G2 jobban teljesít ebből a szempontból. És ugye ezeket az értékeket az LG-nél és Sonynál power case miatt nyugodtan lehet szorozni kettővel.

    DLL: +1, már ketten vagyunk a többi skálájú értékelés oldalán :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák