Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz kchris78 #129 üzenetére

    Én sem szeretem, ha valami kisüti a szemem. Pont erre jó az automata fényerő. Beállítottam 40% körüli értékre az automata fényerőt, mert az még simán viselhető, de jó látható is. Ha a szobában vagyok, akkor leveszi, ha sötét szobában vagyok, még lejjebb veszi, ha meg kint vagyok, akkor világossá teszi az automatika a kijelzőt, így a szemem mindig azt a 40% körülinek beállított fényerőt kapja, azaz mindig ugyanannyira világos a kijelző a környezetéhez képest. Nem, nem mentek el otthonról, még ki is próbáltam sötét szobában zseblámpával csalogattam a fényerőt oda-vissza, mert nem hittem el én sem, hogy automata mellett van értelme a skálát birizgálni, és mégis van, nem is kevés.
    Most simán kibír három napot átlagos használattal a telefonom úgy, hogy 30% körül marad etetés előtt. Nyáron simán kibírt 3 napot, csak akkor 10% körül maradt. Ezért én nem kapcsolom ki az automata fényerőt, nekem ennyit nem ér. Így vakoskodnom sem kell, ha rásüt a nap, meg hajnal háromkor is meg merem nyomni a power gombot, nem kell attól tartsak, hogy hónapokig Aloe-Verával kell kenegetnem a retinámat. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák