Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akos1994

    aktív tag

    válasz Akos1994 #688 üzenetére

    Rájöttem, sim vissza régi Nexus 4-be,ott simán ment a mobilnet, majd megnéztem az APN-t ami halál ugyanaz volt minden paraméterében, csak a név / szolgáltatás név különbözött, utána hosszas anyázás, mert a microra visszadapterezett sim beszorult, felfeszítés és k.rvaanyázás egy egészen pici lapos csavarhúzóval, majd vissza a sim a yotába, létrehoztam egy harmadik APN-t tök ugyanúgy alapbeállításokkal, csak Telenor net helyett Telenor Online néven és most már hasít az LTE.. :) (b20 kivételével persze..)

    fattyu: Én azért örülök, hogy így foglalkoznak vele, mert megtehetnék simán, hogy 5.0-nál megállnak, hiába "egy készülékes" gyártó, mégis csak két éves lesz lassan a cucc..
    + amikor rátoltam az 5.0-át akkor leszedett 4-5 frissítést, de mindig amielőtt rányomtam volna az újabbak telepítésére, használtam azért a telót fél napig, és tisztán látszik, hogy azért szépen egyre kiforrottabb és átgondoltabb lett az egész. Mondjuk én se toltam rá a 6.0-át, egyelőre ismerkedek a telfonnal és eddig tök jól bugmentesen elvagyok. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák