Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eldrah

    aktív tag

    válasz fattyu #313 üzenetére

    Na ebből a szempontból figyelj majd rá..:D Meglehet nekem volt csak ilyen peches napom(ma már a gyerek harisnyájával majdnem kivágták a szemem, a játszón olyat estem miközben baromkodtunk a törpékkel, hogy a lábam magam alá tört), szóval fel a fejjel:D De tokot mindenféleképp használj..Sajnos nekem még a jövőhéten fog megérkezni várhatóan:D Meg a kijelző védő fólia is..még jó, hogy rendeltem...

    De, csak hogy Gondwananak ne legyen igaza( :P ) jókat is mondhatok róla;) Ma több mint 200 km GPS használat alatt szépen fogta a jelet vidéken, városban házak közt is,nem dobta el, nem tévedett, az e-ink kijelző jól teljesített(itt megjegyzem alább valaki kérdezte beleszámítja-e a kijelző időbe...valószínűleg igen ma tapasztalat alapján), 90%-ról 5 óra vezetés és böngészés után főleg e-ink kijelzőt használva még mindig 30%-on volt sok gyenge hálózat és végig aktív GPS mellett..Szóval én legalábbis ezzel meg vagyok elégedve...Amúgy átlag 3 órát hoz az amoledes kijelzőn max. és fél fényerőn nálam játéknál, böngészésnél....

Új hozzászólás Aktív témák