Hirdetés

2014. október 21., kedd

(#1) HuMarc

HuMarc
(Ármester)
LOGOUT blog

Magyarországra érkezik?

► Okos- és mobiltelefonbeárazás topik: http://goo.gl/n84cNL ◄ ○○○○○○○○○○○○○ ► Okostelefon BestBuy-lista: http://goo.gl/rDp6I8 ◄ ○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

(#2) Youri

Youri
(PH! kedvence)

Nahát, és nem 2.3? :)

iPhone 5S 64GB & HTC One X

(#3) H-ger

H-ger
(tag)
LOGOUT blog

tudom mire ideérkezik több lesz, de 400 dodó...

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#4) tixem

tixem
(őstag)
LOGOUT blog

hmm fincsi :) ilyen se lesz nekem soha :DDD

Lumia 820 8.1 ||| Origin - tixem ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#5) HunWarrior19

HunWarrior19
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Igen, ez egy olyan formaterv, ami nem hajaz a többire. Nekem személy szerint tetszik. Bár Androiddal nem vagyok kibékülve, így nem kéne kategória! De megértem azokat akik áldoznak rá majd pénzt! A Sony termékek újra csupa jóval kecsegtetnek:)!

Ha az élet egy nagy játék, akkor én tuti, hogy kocka vagyok!

(#6) Dante32

Dante32
(tag)

Én nagyon várom. Tettszik a kinézete és a tudása is.Remélem,hogy itthon is kapható lesz.
De,ha nem,hát egye kutya........ebay.

(#7) leslie_smith

leslie_smith
(senior tag)
LOGOUT blog

Ez már valami.Nem vagyok tablet őrült,de ez tetszik.Ezen kívül ha vennem kéne akkor esetleg egy nexus 7 jöhet szóba,de ez lehet szebb.És a tudásához az ára is baráti. :DD

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". Weblapom : http://p.pw/Qku A fórumra is regisztrálhattok! :) | Xperia Mini Pro + Carbon 4.4.2 KK

(#8) Peterson_

Peterson_
(Arcképgyáros)
LOGOUT blog

Szép.
De hogy jött ki a 43 Giga? :F

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9) Stanley-B. válasza Youri (#2) üzenetére

Stanley-B.
(senior tag)
LOGOUT blog

Azta micsoda hatalmas poén, ráadásul eredeti is :U

 dual iMac 27" 14,2 i7 1TB Fusion Drive 16GB, iPhone 6 Plus 64GB silver, iPad Air 16GB silver, MacBook Air, Time Capsule 2TB, Apple TV 3rd gen, iPod Nano 6th gen with bands

(#10) Beri78

Beri78
(senior tag)

a sony egyre jobban meggyőz, hogy érdemes a nevére
nagyon szép és jó cucc lett :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#11) lionhearted válasza Peterson_ (#8) üzenetére

lionhearted
(senior tag)

32+8+2+1GBos csippeket tettek bele. :DD

(#12) joey20

joey20
(PH! félisten)

tegra 3 szvsz nem nyerő, mehetne bele 2gb ram, és jb kéne rá alapból.

Bazinga!

(#13) mrlujoak

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Annyi említésre méltó momentum kimaradt a cikkből, hogy az eszköz alumínium borítása cseppálló így , a fröccsenő vízzel szemben védett...

(#14) peestee83

peestee83
(fanatikus tag)

Egyszerűen gyönyörű.... Mind formailag, mind tartalomra nekem megfelel(ne). Úgyis tervezek vásárlást. Eddig Nexus 7 volt a nyerő, de ezt megvárom, mennyibe is fog fájni itthon... Kezdek SONY rajongó lenni :DDD

SONY XperiaU (4.0.4) ------> Nokia Lumia 625 (8.1 Cyan).............................. Minden anyuka életet adott egy gyermeknek. Kivéve az én anyukámat, Ő egy LEGENDÁNAK adott életet!

(#15) bagkri01

bagkri01
(senior tag)
LOGOUT blog

Hát ez baromi jól néz ki. De biztos lesz vagy 120k, abból már egy normálisabb noti is futja.
Tudom, tudom, jön a reakció, hogy a nincs mindig nálad, de nálam sajna szinte mindig van, mindennap hurcolásznom kell a meló miatt.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S

(#16) Švejk

Švejk
(őstag)
LOGOUT blog

Hogy csinálják, hogy gyakorlatilag egy téglalap, de mégis nagyon szép?!

(#17) McSpy

McSpy
(őstag)

Jól néz ki,de inkább egy Nexus7

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#18) Prof01 válasza McSpy (#17) üzenetére

Prof01
(VIP)

Szerintem is. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#19) Azazel. válasza bagkri01 (#15) üzenetére

Azazel.
(újonc)

Tetszik nekem is, bár attól tartok, hogy nálunk ez elég drága lesz. Sőt, egész jó kiegészítők is lesz hozzá.

Egyébként a táblát noteszhez (15.6"-17.3"-ra gondoltam) hasonlítani, olyan mint noteszt asztalival összevetni, Nem egy kategória.
Talán az ultrabook-ot lehet hasonlítani táblával, de azok tényleg rohadt drágák.

[ Szerkesztve ]

(#20) hurrikan

hurrikan
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A 400dollár+Áfa+VÁM, ha mindent hozzáadunk is és átszámolunk. Akkor 115-120ezer között érkezik a 16GB-os változat. És mivel van SDHC foglalat így legtöbbeknek elég lesz a 16-os. +olyan dolgokat tud, amiket jelenleg egy tablet sem. És az ár/érték arány szerintem még jobb mint a Nexusnál... miért? A Nexus 16GB-os változata 80-90ezer között lesz itthon. (külföldön 75) tehát legrosszabb esetben 40ezres különbség fog fennállni a 16GB-os változatok között. De inkább 30 lesz az csak... majd meglátjuk. De még ha 40, akkor is megéri. Most csak azokat sorolom ami a Nexus7-ben nincs meg, de ebben igen.

-jóval nagyobb kijelző
-SDHC foglalat
-unibody alumínium burkolat
-cseppállóság
-sokkal jobb készenléti és sokkal jobb üzemidő a 2x akkora akksi miatt
-egyedülálló többfiókos bejelentkeztetés
-benne lesz az Xperia P legújabb frissítéséből ismeretes hosszabbított készenléti idő
-sokkal jobb, minden Tabletet nézve is ennek lesz az egyik legjobb kamerája

A Tegrától meg nem kell félni, főleg ilyen bika akksi mellett. Én is féltem az OneX vásárlása előtt és nagyon kellemesen csalódtam, ha jól van optimalizálva akkor nagyon jó. Az X is simán kibír 24órát a legutolsó frissítés óta, rendes, okos telefonokhoz méltó intenzív használattal is. Ha meg nem piszkálom alig eszik.6-8óránként csökken 1%-ot.
Mindent egybe vetve szerintem nagyon szép, egyedi, és a tudásához mérten jó áron van. Más gyártóknál a 2magosak indítanak ilyen áron, kisebb kijelzővel és fele ennyi funkcióval. Tehát az árra, és a készülékre nem lehet panasz. Reméljük bekerül szolgáltatókhoz meg mindenhova, szerintem simán megvan benne minden a sikerhez!
Akik meg JB miatt nyafognak azok nem reálisak, egy Tablet kifejlesztése nem 2-3hónap, ahogyan a szoftveré sem, a lényeg, hogy jönni fog rá.

HTC One & Asus Zenbook Prime-Taiwani fémes csodák prémium akusztikával!

(#21) McSpy válasza hurrikan (#20) üzenetére

McSpy
(őstag)

Azért az fura hogy a nexus 200$,az xperia meg 400$,vagyis a duplája,és ha forintba számoljuk akkor 90,meg 120, :)

(#22) hurrikan válasza McSpy (#21) üzenetére

hurrikan
(PH! addikt)
LOGOUT blog

De a 8GB-os nexus7 volt 200, nem a 16-os.... a 8-as meg nem jön Magyarországra.... a 16-os Nexus7 pedig nem 199, hanem 299dollár.
Meg ha már összehasonlítunk akkor alap hogy mindkettőből a 16GB-os változatot nézzük. Akár bejut feketén a 8GB-s Nexus7 akár nem. Bár értelme nincs a 8GB-nak SD foglalat nélkül.... már telefonnak sem nagyon, nem még tabletnek. Max aki játékra veszi agyereknek.

[ Szerkesztve ]

(#23) McSpy válasza hurrikan (#22) üzenetére

McSpy
(őstag)

jaja,ez igy igaz,nem jól filozofáltam :D egyébként a 16gb 249$

[ Szerkesztve ]

(#24) nagykris

nagykris
(tag)
LOGOUT blog

azta de jól néz ki biztos drága lesz mert sony :DD :C

Üdv: KrisD

(#25) DaveNo1 válasza hurrikan (#20) üzenetére

DaveNo1
(őstag)

ezeknek az előnyöknek a fele sem ér semmit pl. a 2* akkora aksi nem feltétlenül sokkal jobb üzemidő a nagyobb kijelző miatt vagy mert nem alaprendszer van rajta, cseppállóság minek egy tabletnek? illetve kamera? ki is röhögöm aki egy tablettel fényképezget. Ellenben a nexus7 alap JB rendszere annyira jó, hogy oda vissza veri gördülékenységben/sebességben. Ez már önmagában jobbá teszi.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared. D3/Hearthstone: Astech#2379

(#26) hurrikan válasza DaveNo1 (#25) üzenetére

hurrikan
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Én meg azt röhögöm ki, aki szerint a cseppállóság és a nagyobb akksi felesleges xD
2x akkor az akksi, a kijelző nem 2x akkora.... csak 2,4" a különbség....
Kamerát meg hidd el, azért bőven lenne aki használja. Az SDHC bővítési lehetőséggel meg majdnem hogy visszaveszed a Nexus7 árelőnyét.... 12ezerért már minőségi CL10-es SDHC van. 24-ért meg 64GB-os.... (mindkettő gyári Samsung CL10-es)
Na de ízlések és pofonok. Nekem az alap Android kissé puritán. 4magnál meg nem lesz gond a gördülékenységgel, az Xperia UX azért nem egy olyan rendszerigényes valami mint a SENSE vagy a MotionWiz, hogy 4magot visszafogjon... és RAM-ot sem eszik többet. Max 40-50megával, az meg bőven belefér. Volt 1x egy hétig nálam a sima TabletS, az előd, már az is teljesen gyors és gördülékeny volt....

[ Szerkesztve ]

(#27) mrlujoak válasza DaveNo1 (#25) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

"ki is röhögöm aki egy tablettel fényképezget."

Remélem akkor soha nem is fogunk összefutni, amikor egy rendezvény/kiállítás helyszínbejárására megyünk...

Táblagéppel fotó a teremről, majd a nagy kijelzőn akár ott a helyszínen egy gyors vázlat a fotóra, és már mehet is a látványterv javaslat a megbízónak e-mailben...

Meglepődnél, hogy ebben a "szakmában" hányan csinálnak hasonlóan...

(#28) noxwill

noxwill
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Lassan illene már alapból JBvel kihozni a cuccokat :)

"Quick poll: PS4 or XBOX ONE. Raj: XBOX ONE, Penny: Huh?!, Leonard: PS4, Volowitz: both great, Bernadette: i like the Wii ...... Thanks grandma!!" [LG G2 Mini + JBL J22] #ForzaJules

(#29) shaddam válasza McSpy (#17) üzenetére

shaddam
(tag)

Csak az a bibi hogy 1: nem egy mezőnyben vannak.
2. Mire ideér az olcsó nexus 90 ezer ft lesz az ára (ami mellesleg 400 dollár)

PS4,PS3,PS Vita, PC, Nintendo 3DS #TeamZsarnokgyík PSN ID: shaddam91hun STEAM:shaddam91

(#30) devast válasza hurrikan (#20) üzenetére

devast
(PH! addikt)

Azért 30-40k egy microsd slot-ért elég brutális felár... (nekem csak az hiányozna a nexus7-ből) :DDD
Mellesleg megemlíteném, hogy a "sokkal nagyobb kijelző" az nem pozitívum. Egyéne válogatja, hogy kinek mi az optimális méret. A nagyobb nem mindig jobb, nekem pl használatra a 7" fölötti kategória kizárva.

Fan of 2nd order harmonics since 2010

(#31) hurrikan válasza devast (#30) üzenetére

hurrikan
(PH! addikt)
LOGOUT blog

nem a slotért van a felár, leírtam miket ad pluszban ;)

(#32) tixem válasza joey20 (#12) üzenetére

tixem
(őstag)
LOGOUT blog

tegra 3 fura, főleg hogy Sony cucc, de gondolom nem a múlt héten álltak neki a fejlesztésnek, és jobbat(?) nem találtak akkor. Egy Kraites Snapdragon jobban illene hozzá. JB, ha lesz rá később, az nem nagy érvágás szerintem ha nem avval jön. Ettől függetlenül bejövős.

Lumia 820 8.1 ||| Origin - tixem ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#33) McSpy válasza hurrikan (#31) üzenetére

McSpy
(őstag)

biztos lesz akinek számítanak a plusz dolgok,és lesz aki árérzékeny,és a nexus-t választja,kinek a pap,kinek a papné,nekem a lánya :DD

(#34) hurrikan válasza tixem (#32) üzenetére

hurrikan
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem olyan fura az.
A nem telefon szekcióban eddig is volt Tegrájuk.
Hiszen ott a Tegra2-es Walkman, amiből immár 2modell is van.

(#35) hurrikan válasza McSpy (#33) üzenetére

hurrikan
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Akarod mondani... lányUK :D

(#36) McSpy válasza hurrikan (#35) üzenetére

McSpy
(őstag)

jaja jól látod az élet lényegét :DD

(#37) DaveNo1 válasza hurrikan (#26) üzenetére

DaveNo1
(őstag)

Nem azt mondtam, hogy felesleges, hanem sokkal előrébb mutatóbb a JB rendszer. Ráadásul nem a magszám számít, a legújabb S4 dual core processzorok gyorsabbak a Tegra 3-nál. Hidd el a JB sokkal gördülékenyebbé teszi a rendszert, ezt minden tesztelő alátámasztja. A puritán UI-t meg lehet változtatni launcherekkel, ha nem tetszik. Ráadásul a 4.1 utáni frissítéseket is szinte azonnal megfogja kapni, a sonynál még az is kérdéses, mikor jön a 4.1, nem, hogy majd az azutániak...

You are not prepared. D3/Hearthstone: Astech#2379

(#38) hurrikan válasza DaveNo1 (#37) üzenetére

hurrikan
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ezekben igazad van de JB erre is lesz pár hónapon belül... ahogy a cikk is írja.
Prociban szintén igazad van, ezért is lett S4-es Karait pl az XperiaT-ben.
Ha meg az alap rendszert külső progikkal elkezded tunningolni, ugyan ott leszel RAM-ban mint ez a tablet, tehát azt a +50-60megát el is veszted. Pl ha felteszel egy normális Launchert pl APEX, egy normális zenelejátszót vagy galériát, telefonkönyvet stb. Amiket ebben megkapsz már gyárilag. A változtatás lehetősége meg ugyan úgy fennáll ezen is.
A Nexus7-nek egy előnye van, az pedig az, hogy minden frissítés hónapokkal hamarabb jön rá majd. És lehet hogy nem 2, hanem majd 3-4évig. Ha az Xperiakat updateli 2évig, akkor kétlem hogy Tabletet nem fogja. De minden más a Sony mellett szól.

[ Szerkesztve ]

(#39) wozzy

wozzy
(tag)

Tetszik ez a tablet :)

(#40) elpatkorado

elpatkorado
(senior tag)
LOGOUT blog

Egész bejövős. :)

Lumia 625 - Feel the speed!

(#41) norbigomba

norbigomba
(újonc)

Sziasztok!

Nálam járt egy ilyen készülék.
Azt hiszem németből hozták.
Jó kis cucc, főleg hogy "playstation compatible."
Alapból van rajta Crahs Bandicot. :P

Amúgy ha valakinek kell van eladó európai garanciával.

Ez a 16 GB-os változat.

Ezen már android 4.0 van mert frissítettem.

Ár: 85.000

Elérhetőségeim: norbigomba@gmail.com
Tel.: +36303246496

Inkább ezeken keressetek, hogy ne offoljuk szét a topicot, meg az gyorsabb hamarabb észre veszem stb.

Személyes megtekintés: Dunaújváros és Hankook

(#42) hurrikan válasza norbigomba (#41) üzenetére

hurrikan
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ilyened biztosan nincsen.
Legfeljebb a tavaly TabletS ami full ugyan így néz ki csak épp 2magso procival.
Ez a Tablet még sehol sem jelent meg!

(#43) Youri válasza norbigomba (#41) üzenetére

Youri
(PH! kedvence)

Javaslom a Hardveraprót, híreréshez meg mondjuk a Logoutot, de itt tilos a hirdetés :U

(#44) hurrikan válasza Youri (#43) üzenetére

hurrikan
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Meg amúgy is félrevezetés... mert ez nem a 4magos Xperia TabletS hanem a sima tavalyi Sony TabletS 2magos Tegra2-vel.... mivel a 4magos sehol sem került még piacra.... most jelentették be...
de kiderül a szövegből is a turpisság... "ezen már android 4van mert frissítettem"
Az Xperia TabletS eleve Android 4.0.4-el jön, nem kell frissíteni..... a tavalyi Tegra2-es az GB-vel jött, és tavasszal kapta meg az ICS-t (4.0.3).... tehát neki ez van... ennyi.
Ráadásul szándékos átverésnek akart tűnni, mivel kétlem, hogy valaki ne tudná, hogy 2 vagy 4magos tabletje van.... :U :U

[ Szerkesztve ]

(#45) Youri válasza hurrikan (#44) üzenetére

Youri
(PH! kedvence)

Akkor meg pláne...

(#47) agabe válasza hurrikan (#20) üzenetére

agabe
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A legolcsobb siman 150ezer lesz itthon...ha nem tobb. Attol fuggetlenul ez egy jo kutyu kesz, es igencsak jo kiegeszitokkel.
A nexus 7-hez hasonlitani sztem nem erdemes...bar ugyanaz a hardver, de mas a celkozonseg, es a meretkategoria, meg a tobbi plusz lehetoseg (a sok kiegeszitot meg meg egy lapattal radob majd) miatt ez nem ugyanabban a ligaban indul.
Akksira azt irjak 6000-es ...hat azzal le merem fogadni nem fogja kihuzni 7-8 ora folyamatos hasznalatot sem a billentyuzet nelkul (abban felteszem lesz meg akksi is), de majd kiderul.
JB meg sokkal hamarabb johet majd ra, hisz szinte csak az ui-t kell rahuzni a nexus 7 romjara, es kesz (hardver lehet, hogy ezert egyezik a nexus 7-tel, es nem quad s4 proci 2giga rammal, pedig arban nem sokat kellene valtoztatni rajta)

(#48) Einstvan válasza HunWarrior19 (#5) üzenetére

Einstvan
(fanatikus tag)

Na na... alul a sarkok gyanusan le vannak kerekitve! Ha sikeres lesz, számithat a cég perre (de csak akkor, ha Amerikában sikeres lesz...!) :)

(#49) HuMarc válasza Einstvan (#48) üzenetére

HuMarc
(Ármester)
LOGOUT blog

Hagyjátok már ezeket az Apple-per poénokat! Az Apple most a Samsung-ot pécézte ki magának. Örüljetek neki, hogy nem hat-hét fronton (Samsung, HTC, Sony, LG, ZTE, Huawei, Google) támad, (mert tudná fizetni az ügyvédeket, ha arról lenne szó) hanem egyszerre csak egy céggel pereskedik.

Ez a készülék amúgy sincs köszönőviszonyban sem az Apple iPad-jával. Nincsenek fizikai billentyűk és a keret-kijelző arányok sem stimmelnek, ami a Samsung-nál a per tárgyát alkotta. A szoftveres részekhez meg annyi, hogy valószínűleg ebben is van kétujjas nagyítás, de ezzel nem a Sony-t vagy a Samsung-ot, hanem az Android tulajdonosát, az Open Handset Alliance-t, esetleg a Google-t kéne perelni.

[ Szerkesztve ]

► Okos- és mobiltelefonbeárazás topik: http://goo.gl/n84cNL ◄ ○○○○○○○○○○○○○ ► Okostelefon BestBuy-lista: http://goo.gl/rDp6I8 ◄ ○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

(#50) fateless válasza hurrikan (#26) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

"2x akkor az akksi, a kijelző nem 2x akkora.... csak 2,4" a különbség...."

Majdnem 2x akkora. A 7"-os kijelző kétszerese a 10"-os.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.