Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Benetnes #13 üzenetére

    valahová kell fejlődni, én ennek csak örülök, hisz minnél hamarább, minnél olcsóbban, és annál nagyobb technikai differenciaval tudom majd lecserélni az sgs-t(elégedett vagyok vele, jó zenei minőség, gyors, szép, tehát olyan kell ami nem picivel jobb, hanem sokkal jobb, pl HD kijelző, új gyári android stb.. )

    pl ott az sgs3 mini, ott az a baj hogy a 2.5 éve kijött sgs1 -től alig fejlettebb , akkor meg az a baj

    ez szvsz 4.3 colos lesz, megkapja az xperia s kijelzojet, olcsóbb mint kifejleszteni egy újat

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • Rhino666

    őstag

    válasz Benetnes #13 üzenetére

    Na várjunk. A VGA/WVGA totyorgás oka nem a technikai háttér hiánya volt, hanem a szoftveres támogatottságé. A Windows Phone platform pl. most jutott el odáig (a 8-as verzióval), hogy WVGA fölötti felbontást is támogasson, az Android már jóval régebben. De előtte ezen a platformon is stagnálás volt, csak ezt szerencsére már leküzdtük. Ha meg nincs kifogásod a 720p ellen akkor ne bánd hogy a középkategóriát is elérte (nekem már fél éve 720p-s mobilom van), legalább az is jó képminőséget élvezhet akinek nem nyílik olyan nagy szögben a pénztárcája. Mert a 300 ppi alatti pixelsűrűség alacsony betekintési szöggel pocsékul néz ki, még ha az kevésbé is látja annak aki nincs hozzászokva a jóhoz. A vásárlói igényeket pedig mindig a gyártók diktálják a felhozatallal. A hatalmas fejlődés és választék ellenére 1 hónapig vadásztam megfelelő telefont a barátnőmnek nem is olyan régen (a "hatalmas" elvárások: 4", WVGA vagy afölötti felbontás, ICS, használható sebesség), mégis a lehető legjobb alternatívával (Sony Xperia P) sem lett maradéktalanul elégedett és ennél tényleg csak rosszabbak voltak számára. :( Igenis legyen 4"-on 720p-s készülékek között még választék is, ha a technológia és a szoftver engedi. Az akku meg megint más kérdés, az egy hatalmas technológiai reform nélkül siralmas marad, akár WVGA, akár FHD felbontású készülékről van szó. Az meg, hogy a felhő nem úgy működik ahogy kellene, csak a szolgáltatók kritikán aluli felhozatala tehet, mert pl. a Szlovák T-Mobile-nál havi 8000Ft-os, ELSŐ előfizetés mellé INGYEN megkaptam volna az HTC One X-emet KORLÁTLAN adatforgalommal (és hívással és sms-el), itthon meg 5400Ft-ot fizetek csak az előfizetésért, amiben nyüves 500MB-nyi adat van, emellett fizetem a havi 7000Ft törlesztőrészletet egy éven keresztül, amiért "csak" 40 rongyot fizettem érte mikor bővítettem a MÁR 12 éve meglévő számomat... :W

    Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Új hozzászólás Aktív témák