Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blyan

    félisten

    válasz Valentino K. #14 üzenetére

    Azért ez relatív, egy nagy gyártó, rendeli és összeszerelteti a cuccot (ami itt legfeljebb csak a rendelés van meg), költ rá egy valag pénzt marketingre, support, akármi, esetleg helyi székhelyek, leányvállalatok, akármi, szállítási költségek. Ja és nem utolsósorban, talán megfizeti a dolgozóit is. :D

    Ha Xiaomi akkora költekezéssel akarna márkát építeni, mint a Samu, LG, SE, akárkik, már nem is érné meg ennyiért adni a cuccot.

    [ Szerkesztve ]

    The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Valentino K. #14 üzenetére

    ...azért az ilyen totál kínai mobilokat mindig fenntartással kell kezelni.
    Elég, ha csak az SAR értékét vesszük górcső alá.
    Rengeteg esetben (ezalól a ZTE és Huawei sem kivétel) nem is tudom megtalálni, mennyit is sugároz az adott kínai modell.
    Ráadásul a minőségbiztosítási "szabványok" sem követhetők/követelhetők meg, nem hogy a termék megfelelőségi tanúsítványainak megléte.

    Lehet, hogy nem költ PR-ra, meg szervizhálózatra (pl itthon), és ezért szemtelenül olcsó, de én nem merném otthagyni töltés közben a lakásban egyedül...

    Még a Vodafone-tól ajándékba kapott Vodafone 547i-t (ZTE xxxx modell) sem mertem magára hagyni, plusz az SAR értékéről sem tudtam hitelt érdemlő infót beszerezni.
    A szervizelésről pedig annyit, hogy egy az egyben csere lett az 5 hónapos modell...
    Az újat meg nem használom. (kell valakinek egy 5-ösért? Töltője nincs, az már régebben elpukkant)

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák