Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz mrlujoak #54 üzenetére

    "Eléggé nyomon követem az SAR értékeket gyártónként" ez kicsit üti ezt: "(ki méri be?, hol, milyen szabvány mérőeszközökkel?.." magyarul megnézed a honlapot, ez a nyomonkövetés. Gőzöd nincs arról ezek szerint hogy a zte mobiljai milyen szinten sugároznak, de a hozzászólásaid alapján szerinted károsak lehetnek. Ami eszköz EU-n kívülről jön azt bevizsgálják egyébként én úgy tudom. Nekem van balde majd meglesem a leírást van-e benne valami. (nálam sincs kijelző hiba és a legtöbb embernél sincs, az első szállítmánnyal én nem vágom mi volt, kicsit urban legend lett ez a része a telefonnak, én elhiszem hogy volt hibás széria de aki akarta az kicseréltette 3/10 napon belül, vagy visszakérte a zsét)

    A 1,5 hónap vicces, főleg hogy a ZTE-nek nem volt/még talán mindig nincs szervize itthon, tehát hiba esetén általában cserélik a készüléket. De a vodkafonnak biztosan semmi köze nem volt a 1,5 hónapodhoz ugye? Mondom, egyik véglet és a másik, miközben a nálunk ismert és árusított kínai termékek nem végletek egyik irányba sem általában, hanem középkategóriák lettek minőségben.

Új hozzászólás Aktív témák