Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz morzsa #256 üzenetére

    OFF: Én csak arra reagáltam amit az első hsz-edben irtál: "Az FM rádió hiányát sosem értettem"

    De kb. ugyanazt mondjuk, csak félreérthető volt a megfogalmazásod. Neked nem fontos nekem meg igen, kész. Az NFC nekem nem hiányzik, de el tudom fogadni hogy másnak létfontosságú, ezért nem irok olyat, hogy nem értem miért hiányzik az bárkinek.

    Mellesleg már megint olyat feltételezel rólam amit nem tudsz, de ez megint más téma. Leginkább a hireket szeretem meghallgatni, ez a munkám miatt is fontos. Boros Lajos humorát én szerettem régen, egyetértek azzal, hogy Bochkor egy pöffeszkedő trampli, nem is hallgatom, de engem baromira nem zavar ha mások szeretik, el tudom fogadni azt is. De már tulragoztuk ezt a témát, részemről lezárva.

    ON: Az akksim most nagyon f#sza lett, beállítottam éjszakára, hogy váltson át energiatakaroékos profilra: tisztitsa a memóriát, mobilnet, wifi off, és reggelig csak 1%-ot merült! Asszem egész jó a készenléti fogyasztása 2SIM-el! :R (már csak hab lenne a tortán, ha az akkuprofiloknál még a hangerőt is lejebb lehetne venni esetleg, mint ahogyan pl. a SONY Smart Control-nál..)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák