Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz borsodika #1342 üzenetére

    Akkor nem ez a te telefonod.
    Ez mint bizonyára tudod, és valamelyest utána néztél kínai telefon, és kint van csak gariztatás hivatalosan. (Én életemben egyetlenegyszer gariztattam telefont [HTC] magyar hivatalos szerviznél. Nos, szerintem ha kiküldtem volna a telefont kínába még úgy is sokkal gyorsabban kaptam volna telefont)

    Nincs benne hivatalos magyar nyelv gyárilag, hivatalosan a kínai/angol a választható csak.

    Én ibuygoutól kaptam rendes kínai töltőfejet + EU travellert, tökéletesen és gyorsan feltölti.

    Neked valami olyan telefon kellene, amit ha kiveszel a dobozból már működik magyarul, és legjobb ha futár megy érte ha elromlik. A xiaomihoz nagyon hasonlít az Apple iphone-ja, igaz kicsit drágább, és nem androidos, de mindent tud, amit a Mi4C-ben hiányolsz...

    (ahogy a kollégák is írták: Minden nyűgödre van amúgy megoldás, ha van egy minimál kompromisszum készséged, mint pl egy 10 perces ROM install. a miuiandroid.hu weboldalon nagyon jó fordítású rom van, szinte a 100%a magyar... Sok sikert a telefonválasztáshoz!)

Új hozzászólás Aktív témák