Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barackle

    tag

    válasz zolikaDB #25434 üzenetére

    Nekem csütörtök este kezdte el veszettmód meríteni a telefont a google play services, számomra teljesen érthetetlenül, mert azon kívül, hogy egész nap az asztalon feküdt a telefon, semmit nem csináltam vele, este mégis megkattant... a merítés még a kisebbik gond lett volna, de az összes szabad tárhelyemet felélte, aztán ha valamennyit felszabadítottam pluszba, akkor rögtön elkezdte azt is elfoglalni, ráadásul még a telefon is teljesen belassult, szinte használhatatlanra... a végén már 3,5 giga volt a datája (de nem forgalmazott adatot se wifin, se mobilneten). Ezen a jelenségen viszont nem segített se a reboot, se a wipe, a datát meg nem tudtam törölni, mert el volt szürkítve a gomb. Máskor is volt már, hogy valami beragadt, de ilyen szintű még nem, a reboot általában tényleg gyógyír. Még 5.12.11-es rom volt fent, és semelyik jótanács nem segített, amiket találtam neten, szóval csak abba bíztam, hogy majd a frissítés megoldja. Viszont csak szombaton volt időm frissíteni, a pénteket kb power bankon lógva töltötte a telefon, vagy kikapcsolva, hogy hűljön egy kicsit, mert rendesen felmelegedett, pláne töltés közben. Szombaton végül felraktam a 6.5.26-ot, most úgy néz ki, hogy megoldotta a gondot, és a helyem is felszabadult. Feltettem alá a d2w-es kernelt is, mert én nagyon szeretem ezt a funkciót, és így is este kb 9-10%-ot merült csak... talán kevesebbet is, mint még 4.4 alatt.

Új hozzászólás Aktív témák