Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz Nikitaa7 #4681 üzenetére

    Nagyon megoszlanak a vélemények az 1S-ről. Épp az előbb olvastam el közel 400 HSZ-t az 1S topikban. Az alapján örülök, hogy nem tértem át az 1S-re. ;)

    * Péter - 06302461862 *

  • kano

    nagyúr

    válasz Nikitaa7 #4681 üzenetére

    Tény, hogy a snapi 400 gyorsabb mint az 6589T, ennek viszont nyilván ára van. Több energiát kér a snapi, így viszont nyilván kevesebb ideig bírja az akksija.
    Ami az 1S-nél árnyékolja a képet, hogy a 2. sim helyén nem nagyon szereti a Telenor simjeit. Mondjuk ez engem nem érint, de van akit igen. Kérdés, hogy ez szoftveresen orvosolható-e majd.
    Egyébként lényegében ugyan az mint a sima Hongmi (8GB vs 4GB; és a + Glonass kivételével).
    Kinek mi tetszik...

    Nekem sem volt gondom a sima Hongmi GPS-ével, de mondjuk vagyula romjával az 1S sokkal gyorsabban talál holdakat, de ez lényegtelen.

    Dominó85
    Régen szóltam hozzád direkt, és most teszem ezt utoljára. Az a probléma, hogy minden egyes kritikát a sima Hongmiról személyes támadásnak fogsz fel. Ráadásul nincs jogod senkit elküldeni sehová, ott szól mindenki hozzá ahol akar. Majd a modik eldöntik, hogy jó helyen tette-e.
    Nem tökéletes telefon a Hongmi, ezt el kell fogadni, ugyan úgy mint az 1S sem. Mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is (igen a sima Hongminak is vannak).
    Azt vesz mindenki amit akar...

    [ Szerkesztve ]

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Új hozzászólás Aktív témák