Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BocsiAG

    csendes tag

    válasz Chaser #5560 üzenetére

    Hi

    Én annak örülök, hogy az olajat eddig jól bírja. És a töltött betudom dugni munkahelyen a cnc esztergába mert amerikai ajzat van rajta :D
    Az viszont bizti, hogy az emulziót nem szereti annyira az érintő kijelző. Megjegyzem a motorola defy-m se szeretem meg semmi se igazából:D bezzeg ha olaj van a kijelzőn az mintha ott se lenne. Ennyi olaj után minek a vízálló telefon :DDD Forgáccsal is elvan a hangszóró. ;]
    Fóliát viszont tervezem elhajítani róla mert felesleges ,gorilaglass 2-es (ha igaz) és igazából a fémforgács se csinál benne számottevő kárt. Defy-n is hordtam hordtam a fóliát a kijelzőn. 2 év után eladtam a telefont kollégának. NA ő levette és semmi baja. Úgy, hogy rajta marad a fóliáról ragasztó anyag, mert 2 évig meg se lett rajta mozdítva(matt volt a fólia). Erre ő ráment polír anyaggal, amivel az üveget polírozzák. Semmi baja nem lett, és csak az hozta le neki azt az anyagot róla. Megalapította hogy üveg keménységű valami :DD
    Ha gorilaglass 2 akkor minek a fólia :F

    Kicsit elkanyarodtam a töltő témáról. :) Nekem a szutyokba ez a tapasztalat vele ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák