Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz kano #4691 üzenetére

    Mind szép és jó amit írsz, csak azt felejted el, hogy én írtam anno a Hongmi tesztjét, amiben bőven megírom a hibáit. Azaz pont hogy tisztában vagyok velük... Kérdem én, hogy mi miért nem megyünk át a Hongmi 1S topikjába kicsit piszkálgatni a jó népet? Hah??? Erre feleljél. Meg mondom miért. Mert ahogyan te is írtad, mi ezt a készüléket választottuk és kész. Ők meg amazt. Ismét csak téged idézlek. Glonass, igen nagyon frankó dolog és kár is, hogy az MTK nem támogatja. Ellenben a Hongmi aksija nem éppen a teló erősségei közé sorolandó, így az Antutus farokméregetésen és a Hongmin játszókon kívül senkit sem izgat ez az 5k benchmark különbség. Viszont az üzemidő jóval fontosabb tényező. Így aki játszik vagy elnavigálna egy Xiaomi olcsó telón az az 1S-t veszi. Míg a másik tábornak jól jön az a plisz pár óra készenlét, a kevésbé forró fejű soc és a bőven smooth rendszer. Azaz megint a te HSZ-ednél lyukadunk ki: Kinek a pap, kinek a papné. Megértem, hogy nincsen jogom elküldeni innen bárkit is, de akkor annyit elvárhatok, hogy ne jöjjön ide senki trollkodni és szítani az indulatokat. Mivel mi sem tesszük ezt abban a topikban, ahol ő van. Mindegy részemről unom ezt a sok kretén alakot, akinek ilyen jó időben nincsen ennél jobb dolga. Majd szelektálni fogom, kik azok akik megérdemlik hogy válaszra méltassam őket. Hodd el nem csak nekem baxxa a csőrömet az ilyen "nem bántás képpen írom, de tökre xar a teló, meg az MTK" kommentelő. Na világbéke, inkább megyek mosogatni és zenét hallgatni. Csumi. ;]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák