Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz trebrona #763 üzenetére

    "I think you want the "google smart lock" feature that keeps the device unlocked when connected to a trusted bluetooth device, your car in this case. unfortunately, xiaomi has blocked that feature in miui. according to my research, your only options to gain smart lock is to either root your device or use a custom rom. both options require a bootloader unlock, and bootloader unlock implies you will lose your data, so remember to backup important data if you decide to try either of the solutions. google for more details."

    Amúgy volt T-Rexem és Stratos 3-am, de aztán sportra és hétköznapi dolgokra normálisan használható órára váltottam inkább (az én igényeim szerint legalábbis, most Instinct 2 van a kezemen).

    Hja... Sok helyen olvasom hogy szeretik a miuit. Pozitívan álltam hozzá, de csak korlátokat, reklámokat, korlátokat és megszokott gyári cuccok elrejtését látom.
    Ok, van visszagombra lock opció, de a nova részlegesen működik, ez a minimum kárpótlásnak. Design terén a saját megoldáosok csicsásak/nem letisztultak, feleslegesek (plussz ikonok, gombok ugyanarra, lásd némítás, dnd, akkukímélés, stb). Tök jó hogy a gyári helytakarékos és jól látható akkukijelzés helyett miuin van vagy jól látható vagy takarékos. Az intelligens eszközök bugos, ruhadt nagy helyet foglal, összekeveri minimum restartonként a kapcsolókat és záróképernyőre nem tudom kirakni - klasszik nézetben meg nem is elérhető :U . Intelligens (azaz adaptív) töltés van, de nincs - nem tudom hányszor kellene egész éjjel 100on tartania az akksit hogy végre működjön. A mobilhasználat a biztonságba eldugva - de legalább helytelen mennyiséget mutat - megint felesleges és fura. A reklámos appokról megint nem mondok inkább semmit.
    A galéria bughalmaz, állandóan már törölt képeket mutat, downloadbannlé ő képeket nem lát, fotózás után fél perc mire meg tudom osztani a képet, plusz a saját videóinak szerkesztéséhez is más app kell, pl képexporthoz. De legalább g photo retardáltan megy miuin, pf fekvőben nem tudok törölni, mert lelóg a párbeszéd (nyilván a pixeles dolgok nem mennek, csak előfizusan; bár novából hiába van pro, itt ezen pont kidobott pénz ami működik vele).

    Ok, a notch rejtés az működik, az jó. Az órában hogy csak a következő évresztést deaktiválja, vagy az 5 másodperces AOD is jó. Ennyi pozitívum grik be kb egy hónap miuizás után. Sajnálom hogy nincs már az Ax vonal mint régen :(

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák