Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz #45185024 #86 üzenetére

    Nézd, én még csak casual gamer sem vagyok, pár játékot vagyok hajlandó játszani, Civ, ilyen-olyan Tycoon, CIM1-2 és XCOM.
    Úgyhogy nem költözök vulkanikus szigetre.
    Nyilván szívás, hogy adott körön belül meg kell oldani a feladatot, de ez pont azért van, hogy úgy válogassam össze a csapatomat, hogy az adott feladatra megfelelő legyen. Élből nem viszek mesterlövészt, mondjuk. A kétlábú robotra ráküldök egy drónt és két körre lekapcsolom, addig vidáman kinyírják a többiek, viszek pár gránátvetőt, az elég hasznos, ha kupacban van az ellenfél, plusz ha rossz helyen van az exit point, akkor arra is rádobok pár gránátot és szépen kijelölnek egy másik leszállóhelyet, ami talán kellemesebb.

    Senki sem mondta, hogy ez egy könnyű, kisujjból megoldható játék, pont az a lényeg, az ember roppant büszke magára, amikor megoldja a feladatot és nem marad ott senki. És igen, simán mellélőnek sokszor, de az alienek is mellélőnek, meg van amikor 30% esélyem van betalálni és mégis összejön, ráadásul egy critical shot olyan fegyóval, amiben van méreg is, úgyhogy egy idő után magától is elhullik az alien. Mindenre van megoldás, ha nem is kézenfekvő elsőre, bele kell ásnia magát az embernek a részletekbe, én Mimic Beacon nélkül már nem indulok el sehova, jó esetben kettőt is viszek, például.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák