Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bingisz

    addikt

    válasz Raysen623 #29 üzenetére

    Komolyan. Most 12:44 van. Az emberek dolgoznak, iskolában vannak etc. naná, hogy alig vannak fent a szerveren. Délután 160k játékos lesz fent, este meg ~200k, majd olyan este 101 körül beáll ~130k-ra. Ezek tények, nagyjából minden nap van screenshotom a garázsról, szóval vissza tudom nézni. Most patch nap volt, ilyenkor viszont mindig kevesebb a játékos.
    Az, hogy vannak olyan játékosok, akik botot használnak (kb.0,01%-a a játékosoknak), nem azt jelenti, hogy botok vannak berakva a játékba.
    Én nem cumizok semmit, köszönöm szépen jól elvagyok a WoT-al, a WT: Gf-et meguntam elég hamar, szóval maradok itt. Ahhoz képest, hogy én próbáltam mind a két játékot, engem nevezel szűk látókörűnek, azért elég vicces. Az, hogy te tapasztalatnak nevezed azt, hogy nem értesz valamit és erre kitalálsz valamit, hát elég vicces.
    Azt meg meg sem említettem, hogy mennyi csatám van a WoT-ban, szóval nem tudom, hogy hogyan jött ez ide. Annyit játszok vele amennyit akarok, de ez nem életcélom, hanem a kikapcsolódásom egyik módja (a sok közül).

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Új hozzászólás Aktív témák