Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmperorDraco

    csendes tag

    Sziasztok!

    I need help!
    Régen Full HD-n toltam ezt a játékot, 30 FPS mindig megvolt. Most ua config, és minimál grafokán sem hoz 10 FPS-nél többet...

    Szóval. Tudom, hogy fos egy játék, meg kapják be a faszom, de hátha el lehet érni valahogy a 30 FPS-t.
    A rendszerem:
    Windows 8.1 64 bit
    Hardware:
    Asus M3A78-T (AMD790GX/SB750)
    AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz
    MSI Radeon 4870 - 2 GB
    8 GB DDR2 1066 MHz
    HDD WD SATA2 7200 RPM

    Minden patchel egyre rosszabb és rosszabb lett. De legutóbb még ki tudtam sajtolni a 30 FPS-t, bár azért rendszeresen ment 30 alá.

    Ezzel az új patchel viszont egyáltalán nem boldogulok. 10 alatt van. Persze van, amikor éppen 20 fölé szalad, de nem marad ott sokáig.

    A grafika majdnem minimumon van, a felbontást mindegy, hogy FULL HD, HD, vagy kisebb... (Ezt nem igazán értem...)
    Ja, újabban mintha az is mindegy lenne, hogy full képernyőn, vagy ablakban tolom... WTF?

    Jó lenne, ha valaki pontról pontra le tudná írni, hogy a grafikán mit hol és hogyan, milyen beállításra állítsak a játékban, és mekkora felbontással kísérletezzek.

    Még mielőtt valaki megkérdezné, a gépemnek semmi baja.
    Hibátlanok a RAM-ok, a HDD-k, a proci is jó, és a VGA is.
    Tény, amióta kijött a patch, nem csináltam rendszer tesztet, de most, hogy ezt elokézom, megcsinálom. De szerintem még hibátlan a vas. Egyébként nem is melegszik.

    Draco

Új hozzászólás Aktív témák