Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aglaca

    csendes tag

    Én is WP7 tulaj vagyok, és nem vagyok megelégedve a rendszerrel:
    Az egyik a telefonálás!
    Ez ugyanis akárhogy is nézzük egy telefon, ebből adódik, hogy a telefonálásnak kellene a leg praktikusabbnak lenni, de nem.
    Kezdjük a híváskezdeményezéssel:
    1. Benyomjuk a telefon kioldó gombját. (esetemben a telefon tetején)
    2. Feltoljuk a képernyővédőt
    3. Kapcsolatok csempe megnyom
    4. Képernyő alján lévő igen kicsi kereső ikon megnyom (természetesen a hardveres keresőgomb nem jó, mert az a bing-et indítja el és nem a nevek közötti keresést)
    5. A szükséges karakterek beütése
    6. A listából a szükséges név kiválasztása
    7. A nevekhez tartozó telefonszámra rányomni, és máris indul a hívás.

    Ezt gondolja mindenki végig, aki WP7-es telefont akar venni!
    De egy másik példa:
    előzmények menüben ha valaki 5x keres az nem úgy jelenik meg, hogy név és mellette egy 5-ös, hanem 5X bejegyezve a neve. Ráadásul a kimenő és a bejövő hívások alig különböztethetőek meg, mert arra nem képesek, hogy mondjuk különböző színekkel jelöljék őket.
    Vagy pl. a böngészőben ha egy ablakot be akarsz zárni, akkor alulról fel kell húzni a menü sávot ahonnan a lapok feliratra kattintva egy új ablak jelenik meg, ahol be tudod zárni az ablakot és át tudsz váltani egy másikra. (mennyivel egyszerűbb lenne, ha legalább a felhúzható menüben lenne egy bezár felirat).

    Egy szó mint száz nagyon körülményes a WP7 használata.
    Adnám is el a fél éve a MM-ban vásárolt kártyafüggetlen LG Optimus 7-et, de a kutyának nem kell, a GSM bazárosok meg max. 30e-t adnának érte úgy, hogy náluk vegyek másik telefont.
    Annyiért meg nem adom, akkor inkább megtartom és szenvedek vele tovább.
    De aki WP7-es telót akar venni az lehetőleg próbálja ki használat közben is mielőtt megveszi!

Új hozzászólás Aktív témák