Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kcsa

    veterán

    válasz Pete55555 #136 üzenetére

    Nem tetszik a Ui, engem zavar az, hogy pl: people-ből csak annyi van a képernyőn, hogy peopl- és az e betű fele,

    Ha görgeted oldalra (ez ilyen oldalragörgetős rendszer :)) akkor szép lassan a többi karakter is látható lesz.

    illetve nem igazán jon be ez, hogy mindenhol fekete háttér, és előtte valami (menü, galéria, akármi).

    Válaszhatsz, van fehér is :D nem sok választék, de van. Ettől persze nem lesz jobb, de nem is zavaros, mint ikonok egy összevissza háttér előtt. Kicsit védem, hiszen naponta érzem előnyét a letisztult felületnek.

    Nem szép, és nem informatív számomra. A csempés rendszer régen nagyon nem tetszett, mostmár egyre több az élő csempe, jobbak lettek, azzal mostmár ki tudnék békülni, bár engem még mindig zavar, hogy a csempék nem a teljes képernyőt foglalják el, mert a képernyő negyedén egy kis csesznyett nyíl árválkodik.

    Ha használod fel se tűnik, de ha nem tetszik, hát istenem... :) van ilyen :)

    Skype nincs, ez gáz, de hálistennek nemsoká lesz. Azt pl nem is tudtam, hogy nincs wifi hotspot benne (mármint, hogy eddig nem volt), végül is mostmár ez is megoldódott. Egyedi csengőhang: Hangos navi még mindig nincs normális, majd talán a NOKIA-val megoldják ezt is.

    Reméljük a legjobbakat, remélem tényleg lesz :)

    De, hogy ne csak negatívat írjak: Tetszik az integráltság, a rendszer stabilitása, és folyékonysága, illetve a frissítések is biztosabbak, mint android esetében. Office egész korrektül van megoldva (gáz is lenne, ha nem lenne normális office).

    (#135) woland_y2k Van, de tulajdonképpen MO-n nem használható, hát kösz
    Az a lényeg, hogy olyan navi választék nincs, mint ami a konkurenciának (iOs, Android) megvan, és ez a gáz.

Új hozzászólás Aktív témák