Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz brumi1024 #84 üzenetére

    Nálam is intel+amd grafikuskártya kombó van a gépben, lehet emiatt jön elő a hiba. Mondjuk mindegy is, pont leszarom, engem az érdekel, hogy ne kelljen ilyen b*szakodás ahhoz, hogy használni tudjam a gépem.

    Azt azért mondjuk elmagyarázhatná valaki, hogy miért települ az egyik gépen a 8.1 frissítésként, nálam meg miért települt úgy, mint ha komplett oprendszert telepítenék (egy órán át darálta, újraindult vagy ötször, szóval ugyanaz, mint ha egy pendrive-ról rátelepítettem volna a diszken lévő win8-ra)? Meg hogy miért törölte az offline felhasználói fiókomat? Vagy hogy miért állította 150%-ra a nagyítást a külső monitoron anélkül, hogy megkérdezte volna? Vagy hogy ha kikapcsol a képernyő inaktivitás miatt, akkor az miért úgy néz ki, hogy bekapcsolva marad, és fekete képernyőn ott a kurzor?
    Szóval ez a 8.1 szerintem egy teszteletlen bugos szar, minden nap várom, hogy milyen baromsággal szívok miatta. Azért nem használok desktopra Linuxot, mert nincs időm, türelmem a fentiekhez hasonló szopáshoz. Legközelebb Macet veszek, az drága, de legalább rendesen működik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák