Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz WZP #32 üzenetére

    Több dolgot nem értek a háborgásodban. Miért lenne ingyenes? Senki nem ír neked egy ilyen operációs rendszert ingyen. Senki nem kötelez hogy felrakd. használj Linuxot, mondj le dolgokról, aztán kész.
    Ez nem egy jótékonysági szervezet, pénzért készítenek és árulnak egy terméket.
    Google nagyobb szélhámos mint a Micro én azt gondolom.De akár a Kémkedő TV re vagy bármi másra gondolok, ebből áll a világ. Kicsit naiv a gondolkodásod, hogy azt hiszed,csak a Micro csinálja ezt.
    persze egyáltalán nem örülök neki, félre ne érts.

    A másik része, hogy nincs takargatni valóm, ha nekik az én kis életem kell hát tessék, törvénytisztelő állampolgár vagyok, pénzem sincs túl sok, innentől kezdve kémkedhet utánam az FBI nem találnak semmit. Nálad igen? Talán nem SWAT páncélos alakulata vinne el bilincsben.(poén) Aki meg terrorista az dögöljön meg, Azt mondom nyugodtan kémkedjenek, ha ezzel csak 1 ember életét megmentik aki felrobbanna valami idióta öngyilkos merénylő miatt, akkor csinálják.( A gazdasági kémkedés más tészta)

    3. része a dolognak nem fos a Win 10 számomra az eddigi legszuperebb oprendszer a Win 7 mellett. meglepődtem, milyen zökkenőmentesen tudtam átállni a használatára, fel sem tűnt, hogy másik rendszer van a gépemben.Csak ajánlani tudom.

    A cikkhez is hozzászólva : igazából nem rossz cikk, csak én nem tudom hova tenni, mert nekem nagyon tetszik a felület, letisztult, szép, nagyon bejön. Hála isten a widgetek is hiányoznak. csempék szépen helyettesítik őket, Az időjárás előrejelző csempe baromi pontos és szép, részletes. kár hozzányúlni, szerintem

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • tothmaxy182

    őstag

    válasz WZP #32 üzenetére

    Ahogy mondod, facebooknál és googlenál én vagyok a termék. Windowsnál viszont nem, és mivel a windows-ért fizettem, ezért nem is kapok az arcomba idegesítő reklámokat. Viszont (elvileg) kapok egy jobban használható rendszert azzal, hogy az adatgyüjtésből a Microsoft fejleszti pl a Cortanát.
    Ha meg kapsz egy szar terméket Windows néven, akkor megy a háborgás, hogy mekkora trágya lett ez az OP-rendszer. Persze, hogy az lett, ha a Microsoft nem tudja hova fejleszteni, mert nem ismeri a felhasználóit.

    Amúgy meg Windowsban gyakorlatilag bármit be lehet állítani, és ki is lehet kapcsolni az összes adatgyüjtési opciót. Facebookon vagy Google-nál nem tudsz tenni semmit az ég világon az adataid védelméért.

    (#33) t72killer: És ami a hálószobában történik az ott is marad. Nem kapsz a Microsofttól kéretlen reklámújságokat a postaládádba pénisznagyobbításról meg szőrtelenítési tippekről, mivel nem kereskedik a hálószobádban látott adataiddal. Ellenben kapsz egy kényelmesebb ágyat, egy nagyobb TV-t és egy szebb feleséget, de ezek mindd a hálószobád kényelmét szolgálják.

    [ Szerkesztve ]

    Minden szavam magánvélemény!

Új hozzászólás Aktív témák