Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoszo94

    őstag

    válasz direwolf #17 üzenetére

    Felesleges, most írtam le, hogy a Media Creation Tool MINDENT elvégez helyetted (formázás, ISO letöltés,kiírás, usw). Nem először raktam újra gépet, írtam ki OS-t, de messze ez a legegyszerűbb és legtisztább módszer jelenleg. Mégcsak az UEFI-s mókolást sem kell csinálni (install.wim-ből a boot64x.efi-t kinyerni - azaz nem ez a neve, de erre kellett átírni, fejből a pontos neve nem megy most) amit pl a nyolcas rendszernél meg kellett csinálni. Nehézségi sorrendben talán a parancssor>rufus>win dvd usb tool>>>media creation tool a sorrend, ráadásul ez a leggyorsab és legtisztább módja is a Win10 kiírásának/letöltésének :)

    A ”nem értem” alatt nem azt értettem, hogy bonyolult lenne a metódus, hanem azt nem értem, minek szenvedni azzal mikor az általam említett program mindent elvégez :) Aláírásodra pedig +1 ;)

    #19
    Igen, de egy egységsugarú usernek, aki kicsit konyít azért az IT-hez és van affinitésa újrarakni a gépét, nem biztos, hogy a Rufus-t kellene egyből ajánlani, mert a végén megilyed attól, amit lát :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

  • Sinesol

    veterán

    válasz direwolf #17 üzenetére

    Hát nem tudom, én xp óta ezt látom és szerintem nem annyira tetszés kérdése, hanem inkább csak az emberek nem képesek az uj dolgokat hasznositani, ezért egyszerűbb görcsösen azt mondani, hogy nem velem, hanem a rendszerrel van a baj.
    De persze tisztelet a kivételnek :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák