Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leslie59

    csendes tag

    Sziasztok újra!
    Vagy 2 éve nem léptem be (betegség etc.), de most kértem új pwd-t, hirtelen nem is tudom, mit szeretnék.
    W10pro-1511-et tettem próba-laptopra 3 napja (acer aspire 5715z, 8 éves, 2x1.86 GHz, iT2390, 2GB ddr2), tkp frankón fut, de nem vagyok kibékülve egyes tulajdonságaival (már szinte mindent leírtatok itt és máshol, (kémkedés, gépház egy 0, CP lebutítva, GUI minimál stb.), de a sok-sok kérdésem közül az első 3:
    - működni fog- e a regizett MSO 2007, főleg a Word és az Outlook (párom csak ez utóbbit használja levelezni, és meg lenne lőve nélküle),
    - Eng billentyűzeten tanultam írni, '91 óta (z-y csere) a magyar 101 gombost perceken belül visszadobja sima magzarra, így keserves írni, hogz kéne fixálni?,
    - a start menü egy xar, a hüle csempék 90%-át nem használom soha (mert dolgozom a gépeimen), hogz lehetne kilőni a kevés ram-ból ezeket a rezidenseket? tom, h registry, de az is össze van kavarva xp vagz w7-hez képest.
    Ameddig nem tudok az effajta dolgokról biztos(abb)at, addig a többi gépen marad a w7. Kösyi előre is.

    Jó hely Barbados, bár büdös.

Új hozzászólás Aktív témák